KURTYNY POWIETRZNE

KURTYNY POWIETRZNE - zapraszamy do sklepu internetowego www.grzejemy.pl w którym znajdziecie Państwo różne modele kurtyn powietrznych takich firm jak: Inproel, Dimplex, Thermoscreens, Systemair, Frico
Posiadamy w naszej ofercie również klimatyzatory, nagrzewnice elektryczne, maty grzewcze, kurtyny powietrzne, grzejniki drabinkowe, kolektory słoneczne Watt, klimatyzatory, bojlery elektryczne, osuszacze powietrza, promienniki podczerwieni, pompy ciepła, przepływowe podgrzewacze wody, grzejniki elektryczne .

Szczegóły strony grzejemy.pl/pl/c/Kurtyny-powietrzne/119:

Podlinkuj stronę grzejemy.pl/pl/c/Kurtyny-powietrzne/119:

KURTYNY POWIETRZNE

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 32 Odwiedziny msnbot 1 Odwiedziny googlebot 243

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

Najnowsze wiadomości:

  • Analiza rynku energii elektrycznej i gazu dla firm

    Obsługując kilkudziesięciu klientów rocznie, często spotykamy się z problemem zdefiniowanym jako brak kompleksowej wiedzy o rynku sprzedaży energii elektrycznej i paliwa gazowego. W związku z tym, eksperci KIDE postanowili zebrać informacje w jednym miejscu, by rozjaśnić te aspekty wszystkim zainteresowanym.

    Czytaj więcej »
  • Warszawa, Lublin i Olsztyn na czele rankingu polskich miast PZU Lokalnie

    Warszawa oferuje najwyższy poziom kultury i edukacji, Białystok wygrywa w obszarze zdrowotnym, najbezpieczniej jest w Rybniku, a największym komfortem życia wyróżnia się Płock – to wnioski z rankingu polskich miast przygotowanego przez PZU we współpracy ze Szkołą Główną Handlową w Warszawie.

    Czytaj więcej »
  • Szef MON mówi o "dziurze Błaszczaka" w wydatkach obronnych

    – Mamy dziurę ministra Mariusza Błaszczaka, który zostawił brak zabezpieczenia finansowego na dziesiątki inwestycji – powiedział w poniedziałek wicepremier, szef MON Władysław Kosiniak-Kamysz. Był pytany o analizę wydatków obronnych, którą wykonała NIK. Izba uważa, że powołany w poprzedniej kadencji Fundusz Wsparcia Sił Zbrojnych został wadliwie zaprojektowany, co może źle odbić się na modernizacji wojska.

    Czytaj więcej »
  • Totalne zaskoczenie. Polska kupuje nowe supermyśliwce

    Obecnie polskie siły powietrzne dysponują 48 wielozadaniowymi myśliwcami F-16 oraz kilkunastoma starszymi samolotami MiG-29 pochodzenia sowieckiego. Najczęściej wykorzystywane są F-16, a koszt pojedynczego lotu tego typu maszyny może sięgać nawet kilkudziesięciu tysięcy złotych.

    Czytaj więcej »
  • Bezwzględny zakaz budowy. Działki stracą wartość

    Do 30 czerwca 2026 r. samorządy mają czas na przyjęcie tzw. planów ogólnych. Nowe regulacje mogą ograniczyć możliwość zabudowy na części działek, co może znacząco wpłynąć na spadek ich wartości rynkowej. Z drugiej jednak strony z powodu mniejszej ilości ziemi pod zabudowę inne działki mogą drożeć.

    Czytaj więcej »
  • Miliardy z UE dla Polski zagrożone? Ministerstwo ostrzega

    W pierwszej połowie lipca rząd powinien przyjąć ustawę o Krajowym Systemie Cyberbezpieczeństwa. Polska już jest z nią opóźniona, a to kamień milowy w Krajowym Planie Odbudowy. Jak przyznaje w rozmowie z WNP Marcin Wysocki, wicedyrektor Departamentu Cyberbezpieczeństwa w Ministerstwie Cyfryzacji, KE regularnie dopytuje o ustawę. A jeśli Polska jej nie wdroży, grozi nam nawet zawieszenie wypłat z KPO.

    Czytaj więcej »
  • Cła na Rosję to zbyt mało, ta branża woła o pomoc. Na szali bezpieczeństwo Europy

    Cła na rosyjskie nawozy 1 lipca stały się faktem. Jednak choć ich wprowadzenie to dobry krok, to wciąż zbyt mały, aby skutecznie walczyć z zalewem Unii przez rosyjskie produkty, zwłaszcza że część krajów do ceł nastawiona jest dość niechętnie.

    Czytaj więcej »
  • "Jesteśmy w przededniu zniszczenia kopalń. Sytuacja wręcz groteskowa"

    - Jastrzębska Spółka Węglowa, która jest jedynym producentem węgla koksowego i koksu w Europie, ciągle nie radzi sobie z wydobyciem. A my jesteśmy w przededniu zniszczenia kopalń, które ten surowiec posiadają - zaznacza w rozmowie z WNP Bogusław Ziętek, szef związku zawodowego Sierpień 80.

    Czytaj więcej »
  • Niecodzienny sojusz chce pomagać firmom w dekarbonizacji. "Przemysł stoi przed ogromnym wyzwaniem"

    DB Energy, firma działająca na rynku efektywności energetycznej w przemyśle, oraz ING Bank Śląski nawiązują współpracę, której celem jest wspieranie klientów korporacyjnych banku w procesie transformacji energetycznej.

    Czytaj więcej »
  • Polska firma otwiera spółkę w Dubaju i liczy na ekspansję na Bliskim Wschodzie

    Polska firma informatyczna Transition Technologies PSC stawia na ekspansję na Bliskim Wschodzie i zakłada spółkę w Dubaju - TTPSC Information Technology Consultants. W tym regionie, zwłaszcza w Zjednoczonych Emiratach Arabskich i Arabii Saudyjskiej, firma widzi ogromny potencjał wzrostu, m.in. dla nowoczesnej technologii.

    Czytaj więcej »
  • Grenevia przedstawiła plan podziału. Te segmenty mają trafić do innej spółki

    Grupa Grenevia opublikowała plan podziału: ma on polegać na wydzieleniu działalności związanej z przemysłem wydobywczym, energetyką wiatrową oraz projektowaniem i dostawą systemów informatycznych, które pozwalają monitorować pracę maszyn. Te segmenty mają trafić do spółki Famur.

    Czytaj więcej »
  • Alert gotowości WOT. Wezwanie do natychmiastowego stawiennictwa

    Nie każdy o tym wie, ale zdarza się, że w sytuacji zagrożenia silnymi burzami wprowadzane są stany gotowości żołnierzy Wojsk Obrony Terytorialnej do wsparcia samorządów. W nagłej sytuacji wojskowi mogą dostać wezwanie do natychmiastowego stawiennictwa w ciągu 12 godzin.

    Czytaj więcej »
  • Trzęsienie ziemi. Tysiące osób do zwolnienia

    W czerwcu zaczęły obowiązywać przepisy ustawy regulującej pracę cudzoziemców. Przedsiębiorcy ostrzegają, że nowe regulacje mogą doprowadzić do odpływu zagranicznych pracowników. Obawiają się również trudności z rekrutacją nowych osób spoza Polski.

    Czytaj więcej »
  • Nadciągają falą do Polski. Nigdy nie było ich tak wielu

    Udział Ukraińców w polskim rynku pracy powoli się zmniejsza, a ich miejsce coraz częściej zajmują obywatele innych państw. Wśród nowo przybywających wyróżniają się Kolumbijczycy, których liczba wzrosła ponad trzykrotnie w ciągu ostatnich dwóch lat.

    Czytaj więcej »
  • Już wszystko jasne. PKP Cargo złożyło Plan Restrukturyzacji

    PKP Cargo przedstawiło oczekiwany przez rynek i stronę społeczną Plan Restrukturyzacji.  Jest on ukierunkowany na ustabilizowanie sytuacji płynnościowej, spłatę zobowiązań, zwiększenie efektywności operacyjnej oraz stworzenie warunków pod przyszłe finansowanie inwestycji rozwojowych. 

    Czytaj więcej »
  • Groźna zmiana. Coś złego dzieje się na granicy z Niemcami

    Korki na granicy stają się codziennością - alarmują przedsiębiorcy zaniepokojeni sytuacją przy wjeździe do Niemiec. Coraz częstsze zatory mają już nie incydentalny, a stały charakter, co budzi poważne obawy sektora transportowego. Północna Izba Gospodarcza w Szczecinie ostrzega, że sytuacja jest coraz gorsza.

    Czytaj więcej »
  • Atak Rosji. Główne uderzenie idzie w Polskę

    Rosja zamierza nasilić działania sabotażowe wymierzone w Polskę, która - ze względu na swoją kluczową rolę w ochronie wschodniej flanki NATO oraz w konsolidowaniu europejskich sojuszników - stała się jednym z głównych celów Kremla.

    Czytaj więcej »
  • Nadchodzi kryzys, którego Polska jeszcze nie widziała

    Spadek liczby ludności będzie jednym z kluczowych wyzwań gospodarczych, z jakimi przyjdzie się zmierzyć Polsce. Konsekwencje dotyczą całego społeczeństwa – uczniów, pracowników oraz seniorów. By zapobiec najtrudniejszym scenariuszom, konieczne są przemyślane, długoterminowe działania.

    Czytaj więcej »
  • 3382 zł co miesiąc, bez względu na dochód. Wypłaty ruszają 4 lipca

    Świadczenie wspierające, wypłacane co miesiąc, wynosi od 751 do 4133 zł i przyznawane jest niezależnie od dochodu. Wkrótce rusza kolejna tura wypłat. Kto może z niego skorzystać i jakie kryteria trzeba spełnić? Wszystkie szczegóły poniżej.

    Czytaj więcej »
  • Popłoch na Kremlu. Ratują co tylko się da

    Rosji nie udaje się wydobywać takiej ilości ropy, na jaką pozwala jej limit ustalony w ramach porozumienia OPEC+. Dodatkowo spadające ceny surowca zmusiły władze do skorygowania budżetu na 2025 r. Tymczasowy wzrost cen wywołany napięciami na Bliskim Wschodzie szybko się zakończył, co dla Kremla oznacza kolejne trudności.

    Czytaj więcej »