klimatyzacja wentylacja

Klima-Instal S.C. wykonuje usługi w zakresie profesjonalnego doboru klimatyzacji, wentylacji, sprzedaży urządzeń chłodniczych i ich montażu. Posiadamy urządzenia wysokiej klasy energetycznej, co daje małe zużycie energii elektrycznej.
Klima-Instal S.C. zajmuje się kompleksowym montażem, podłączeniami oraz obsługą wszelkich urządzeń klimatyzacyjnych i wentylacyjnych dostępnych na rynku. Wykonujemy instalacje klimatyzacyjne i wentylacyjne dla średnich i małych przedsiębiorstw, jak również projektujemy i instalujemy systemy wentylacyjne jak i klimatyzacyjne dla sklepów, biur, lokali, mieszkań i domów.
www.kielceklimatyzacja.pl[url=http://]www.klimabusko.pl[/url]

Szczegóły strony www.klimabusko.pl:

Podlinkuj stronę www.klimabusko.pl:

klimatyzacja wentylacja

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 10 Odwiedziny msnbot 2 Odwiedziny googlebot 192

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

Najnowsze wiadomości:

  • Enea podpisała umowę na budowę bloków gazowych za ponad 6 mld zł

    Enea Elkogaz zakończyła negocjacje i podpisała z Çalik Enerji Sanayi ve Ticaret (generalny wykonawca) umowę warunkową na zaprojektowanie, dostawę, budowę i uruchomienie dwóch bloków gazowo-parowych wraz z infrastrukturą towarzyszącą w formule "pod klucz" (EPC) o mocy elektrycznej brutto 668 MWe każdy oraz na świadczenie usług serwisu w ramach eksploatacji bloków (LTSA).

    Czytaj więcej »
  • Polska wypadła z grona krajów z najwyższą inflacją w UE [HIRSCH O GOSPODARCE]

    Nasz problem z inflacją staje się coraz mniejszy. Polska wypadła już z grona państw unijnych, w których jest ona najwyższa. Nowe prognozy rządu mówią zaś o tym, że w najbliższych latach nie będzie ona przekraczać 3 proc. rocznie. Ponadto Niemcom nie podoba się projekt unijnego budżetu, Alior Bank liczy, ile nam jeszcze brakuje mieszkań w kraju, a JP Morgan bezceremonialnie szarga mit o niezależności banków centralnych. Oto pięć wydarzeń w gospodarce, na które warto zwrócić uwagę.

    Czytaj więcej »
  • Tak giganci przejmują po cichu władzę. Pogłębia się groźne zjawisko

    Dominacja big techów to nie tylko technologia – to strategia. Lobbing, zamykanie konkurencji i uzależnianie użytkowników przez ekosystemy sprawiają, że odejście od usług Google, Apple czy Amazona staje się niemal niemożliwe. W rozmowie z WNP Sylwia Czubkowska, autorka książki "Bóg techy", tłumaczy, jak do tego doszło i co jeszcze można w tej sytuacji zrobić.

    Czytaj więcej »
  • Ten rynek kusi, ale grozi też turbulencjami. Firmy chcą się zabezpieczyć

    Po inwestycjach w drogi, mocno rozkręcających się projektach kolejowych, raczkujących dopiero przedsięwzięciach wojskowych na radarze firm budowlanych coraz wyraźniej pojawiają się inwestycje energetyczne. To ogromny, ale trudny rynek. Dlatego firmy, zanim zdecydują się na niego wejść, chcą sobie zagwarantować, że nie będzie to dla nich strzał w kolano. Liczą, że przed takim scenariuszem uchroni je rozpoczynający się cykl konsultacji z Polskimi Sieciami Elektroenergetycznymi.

    Czytaj więcej »
  • Problem ukraińskiego zboża powtarza się w stali

    Krajowy rynek stali przeżywa to, co działo się na rynku zboża - zalewanym tanim towarem z Ukrainy. Dla hutników jest to kryzys taki jak afera VAT, kiedy firmy unikające VAT zdominowały rynek stalą w cenach niższych od kosztów produkcji. Czekają nas w Polsce nowe protesty i spawanie wagonów do szyn? Niewykluczone.

    Czytaj więcej »
  • Elektryki w Polsce coraz bardziej popularne. Jest kolejny rekord

    Na koniec czerwca 2025 r. w Polsce było zarejestrowane łącznie 98 813 osobowych i użytkowych samochodów całkowicie elektrycznych (BEV). W pierwszej połowie 2025 r. ich liczba zwiększyła się o 18 553 sztuk, czyli o 51 proc. więcej niż w analogicznym okresie 2024 r.

    Czytaj więcej »
  • Wizz Air uruchamia w Polsce nową bazę. Modlin na fali wznoszącej

    Równo 10 dni po ogłoszeniu nowej odsłony współpracy lotniska Modlin z Ryanairem – co ma skutkować tam skokowym wzrostem liczby pasażerów – władze innego niskokosztowca ogłosiły, że stworzą pod Warszawą nową bazę. Wizz Air w Modlinie będzie bazował 2 swoje maszyny. Pierwsze loty Węgrów wystartują w grudniu tego roku.

    Czytaj więcej »
  • Nie będzie dostawczych aut na wodór z Polski. Motoryzacyjny koncern rezygnuje

    Stellantis zdecydował się zakończyć programu rozwoju technologii wodorowych ogniw paliwowych do czasu, gdy rynek stanie się bardziej dojrzały. Zastrzega jednak, że biorąc pod uwagę słabo rozwiniętą sieć stacji tankowania wodoru oraz fakt, że technologia wymaga znacznych nakładów inwestycyjnych i wsparcia w postaci zachęt dla klientów, to nie spodziewa się, by sektor pojazdów użytkowych powszechnie przyjął technologię wodorową przed końcem obecnej dekady.

    Czytaj więcej »
  • Nie tylko lotnisko w Warszawie do zamknięcia po otwarciu CPK?

    Budowa Centralnego Portu Komunikacyjnego to szansa dla Łodzi. Zdaniem Michała Wolańskiego, prof. SGH i członka rady nadzorczej CPK, miasto mogłoby zyskać miejsce, gdzie mogłoby lokować nowoczesny przemysł i nowoczesną logistykę. Miejscem tym miałyby być tereny zajmowane obecnie przez łódzkie lotnisko.

    Czytaj więcej »
  • Hossa jak malowana. Kolejny gigant wypiętrza szczyty na giełdzie

    Prawie 104 miliardy złotych - na tyle w szczytowym momencie, po osiągnięciu nowego historycznego maksimum, wyceniany na giełdzie był największy polski komercyjny bank - PKO BP.

    Czytaj więcej »
  • Szokujące doniesienia w sprawie katastrofy samolotu Air India

    Nagranie z kokpitu należącego do linii Air India Boeinga 787-8 Dreamliner, który z początkiem czerwca rozbił się w mieście Ahmadabad, w zachodnich Indiach wskazuje, że kapitan odciął dopływ paliwa do silników samolotu. Tak przynajmniej twierdzi Reuters i nie jest pierwszym medium, które sugeruje taką przyczynę najtragiczniejszej od dekady katastrofy lotniczej na świecie.

    Czytaj więcej »
  • BP sprzedaje swoje elektrownie wiatrowe. „Nie jesteśmy już najlepszymi właścicielami”

    Koncern BP zgodził się sprzedać firmie LS Power swoją spółkę odpowiedzialną za segment energetyki wiatrowej w USA. Posiada ona udziały w 10 lądowych elektrowniach wiatrowych działających w siedmiu stanach USA, których łączna moc wytwórcza wynosi 1, 3 GW netto. Transakcja ma zostać sfinalizowana do końca roku pod warunkiem uzyskania zgód organów regulacyjnych. Wpisuje się ona w ogłoszony kilka miesięcy temu program dezinwestycji BP o wartości 20 mld dolarów.

    Czytaj więcej »
  • Giełdowe byki nie tracą wigoru. W zasięgu jest kolejna bariera

    W czwartek, 17 lipca WIG20 zamknął sesję powyżej poziomu 2900 punktów, co ostatni raz miało miejsce w 2011 roku. Piątkowe otwarcie przynosi jeszcze większą werwę wśród kupujących, a indeks zbliża się do poziomu 3000 pkt.

    Czytaj więcej »
  • Budowa morskich farm wiatrowych Polenergii będzie droższa

    Spółki projektowe budujące morskie farmy wiatrowe Bałtyk 2 i Bałtyk 3 o łącznej mocy 1440 MW podpisały dwa aneksy do umów na transport i instalację fundamentów turbin i morskich stacji transformatorowych zawartych z Heerema Marine Contractors. Obecnie wartość obu umów szacowana jest na ok. 457 mln euro, czyli ok. 1, 9 mld zł.

    Czytaj więcej »
  • Zaskakujący skutek ceł Trumpa w Europie. Nadchodzi tąpnięcie

    Od 1 sierpnia wejdą 50. proc. amerykańskie cła na europejską miedź. Unia Europejska walczy, by Donald Trump nie nałożył na leki z Europy 200-proc. ceł. Na razie wojna celna Europy ze Stanami Zjednoczonymi wygląda tak, że europejscy importerzy wstrzymują dostawy towarów z USA, za to Amerykanie zwiększyli swój import z Europy.

    Czytaj więcej »
  • Syn doradcy ministra awansuje w wojsku. MON wyjaśnia, jak to się stało

    Ministerstwo obrony reaguje na publikacje, w których WNP i inne media opisały kontrowersje związane z wyznaczeniem na dowódcę elitarnej brygady oficera, który jest synem doradcy ministra, a w przeszłości został skazany po bójce z policją. Według resortu decyzje o awansach "podejmowane są po wnikliwej analizie doświadczenia i przebiegu służby".

    Czytaj więcej »
  • Sławosz wrócił, urządzenie naszych inżynierów zostało. To nie koniec polskiego epizodu w kosmosie

    W przeciwieństwie do Sławosza Uznańskiego-Wiśniewskiego wysłana wcześniej w kosmos jednostka przetwarzania danych LeopardISS nie wróciła na Ziemię. Zaprojektowane i wykonane przez inżynierów z gliwickiego KP Labs rozwiązanie pozostaje aktywne i w ramach misji IGNIS będzie służyć kolejnym zespołom badawczym.

    Czytaj więcej »
  • Idzie trzęsienie ziemi w e-commerce. To kompletnie zmieni branżę

    Nadchodzi wielka rewolucja w użytkowaniu internetu. A właściwie ona już tu jest. OpenAI uruchomiło w czwartek nową usługę o nazwie ChatGPT Agent. Usługę, która może wykonać pracę na komputerze za człowieka, robiąc wszystko od początku do końca. Wystarczy tylko wpisać komendę. Wachlarz możliwości agenta jest tak szeroki, że sam szef OpenAI Sam Altman apeluje o ostrożność i rozwagę w korzystaniu z niego.

    Czytaj więcej »
  • Amerykanie z Ukraińcami chcą razem produkować paliwo jądrowe

    Firmy Westinghouse Electric Company oraz JSC NNEGC Energoatom, ukraiński państwowy operator elektrowni jądrowych, podpisały umowę zakładającą stworzenie linii montażowej elementów paliwowych dla reaktorów VVER-1000 w zakładach spółki stowarzyszonej z Energoatomem.

    Czytaj więcej »
  • Nowość w rachunkach za prąd. Zmiana w taryfach Enei Operator zatwierdzona

    Prezes Urzędu Regulacji Energetyki  zatwierdził zmianę taryfy na usługi dystrybucji energii elektrycznej spółki  Enea Operator. W taryfie zostały wprowadzone nowe grupy taryfowe - "Active", "Eco" oraz "Pewna". Enea Operator wskazuje, że zostały zaprojektowane tak, aby wspierać odbiorców końcowych oraz cały system elektroenergetyczny i zachęcają do przesunięcia zużycia energii na godziny, w których jest ona najtańsza i jest jej najwięcej.

    Czytaj więcej »