WENT-SERWIS, Straszęcin 295c, WENT-SERWIS Krzysztof Urbanik, serwis usługi wentylacja tłumiki montaż - Branżowy Katalog Firm podkarpacia, podkarpacie, rzeszów

WENT-SERWIS, Straszęcin 295c, Elementy i montaż wentylacji, Branżowy Katalog Firm podkarpacia serwis usługi wentylacja tłumiki montaż skrzynki rozprężne kanały wentylacyjne kształtki filtry instalacje klimatyzacyjne went-serwis straszęcin

Szczegóły strony www.went-serwis.rze.pl:

Podlinkuj stronę www.went-serwis.rze.pl:

WENT-SERWIS, Straszęcin 295c, WENT-SERWIS Krzysztof Urbanik, serwis usługi wentylacja tłumiki montaż - Branżowy Katalog Firm podkarpacia, podkarpacie, rzeszów

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 64 Odwiedziny msnbot 3 Odwiedziny googlebot 1070

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

Najnowsze wiadomości:

 • Ukraina: Część antykorupcyjnych przepisów uznana za niezgodną z ustawą zasadniczą

  Ukraiński Sąd Konstytucyjny uznał część przepisów antykorupcyjnych za niezgodne z ustawą zasadniczą. Wyrok zapadł we wtorek, a w środę ujawniono jego treść. Sąd m.in. uznał karę za nieprawdziwe informacje w deklaracjach urzędników i deputowanych za nadmierną.

  Czytaj więcej »
 • W. Brytania: Aplikacje do wykrywania kontaktów zakażonych zostaną skoordynowane

  Wszystkie brytyjskie aplikacje do wykrywania kontaktów osób zakażonych koronawirusem zostaną skoordynowane, tak aby jadąc z jednej części kraju do innej, nie trzeba było instalować kolejnego oprogramowania - poinformował w środę rząd szkocki.

  Czytaj więcej »
 • Jedyne takie wyniki PGNiG. To może się nie powtórzyć

  Polskie Górnictwo Naftowe i Gazownictwo zarobiło po 9 miesiącach 2020 roku na czysto 6, 04 mld zł wobec 1, 35 mld zł rok wcześniej, przy przychodach 27, 43 mld zł wobec 29, 65 mld zł - wynika ze wstępnych finansowych danych spółki. To efekt wygranego sporu z Gazpromem, w wyniku czego do kasy spółki wpłynęło pod koniec drugiego kwartału prawie 6 mld zł.

  Czytaj więcej »
 • Szwecja: W Sztokholmie protest przeciw wyrokowi TK ws. aborcji, Zieloni obiecują Polkom darmowe zabiegi

  Setki osób protestowały w środę wieczorem przed ambasadą RP w Sztokholmie przeciw wyrokowi Trybunału Konstytucyjnego ws. prawa do aborcji. Posłanka szwedzkiej Partii Ochrony Środowiska-Zieloni obiecała Polkom starania o możliwość bezpłatnego przerwania ciąży w Szwecji.

  Czytaj więcej »
 • Francja będzie nakłaniać UE do nałożenia sankcji na Turcję

  Francuski sekretarz stanu ds. europejskich Clement Beaune powiedział w środę, że Francja będzie zdecydowanie nakłaniać UE do nałożenia sankcji na Turcję, zważywszy, że w ostatnim okresie narasta wiele sporów między Ankarą i Wspólnotą, a także między Turcją i Francją.

  Czytaj więcej »
 • Energa 682 mln zł na minusie

  Energa zakończyła pierwsze dziewięć miesięcy roku stratą 682 mln zł przy przychodach 9 175 mln zł – wynika z opublikowanych przez spółkę wstępnych szacunkowych danych finansowych

  Czytaj więcej »
 • Ukraina: Rząd przedłużył do końca roku stan nadzwyczajny w związku z Covid-19

  Rząd Ukrainy przedłużył w środę do końca roku stan nadzwyczajny wprowadzony w marcu w związku z Covid-19. Wcześniej władze przedłużyły do końca grudnia tzw. adaptacyjną kwarantannę, polegającą na dostosowywaniu restrykcji do sytuacji epidemicznej w danym regionie.

  Czytaj więcej »
 • Francja: Ponad 36, 4 tys. nowych zakażeń koronawirusem, zmarło 244 chorych

  36 437 zakażeń koronawirusem stwierdzono w ciągu ostatniej doby we Francji. Zmarło 244 chorych na Covid-19. Po raz pierwszy od maja na oddziałach intensywnej terapii leczonych jest ponad 3 tys. osób - poinformowało w środę ministerstwo zdrowia tego kraju.

  Czytaj więcej »
 • USA: Były partner biznesowy Huntera Bidena: zaprzeczenia Joe Bidena, że nie uczestniczył w interesach syna, to rażące kłamstwo

  Były partner biznesowy Huntera Bidena Tony Bobulinski utrzymuje, że spotkał się dwukrotnie z Joe Bidenem, gdy był on wiceprezydentem USA, w związku z umową biznesową z chińską firmą. Demokratyczny kandydat do Białego Domu zaprzecza, co Bobulinski nazwał "rażącym kłamstwem".

  Czytaj więcej »
 • PKO TFI podpisało 12 tys. umów o zarządzanie PPK

  Podpisaliśmy już 12 tys. umów o zarządzanie Pracowniczymi Planami Kapitałowymi - poinformowało w środę PKO Towarzystwo Funduszy Inwestycyjnych.

  Czytaj więcej »
 • Niemcy: Merkel zapowiada nowe ograniczenia koronawirusowe: "musimy działać teraz" (aktualizacja)

  "Musimy działać już teraz" - powiedziała kanclerz Niemiec Angela Merkel w środę po konsultacjach z premierami krajów związkowych w sprawie zaostrzenia regulacji koronawirusowych. Krzywa zachorowań musi znowu się wypłaszczyć - podkreśliła.

  Czytaj więcej »
 • Izraelczycy mają nowe propozycje. Nieobojętne dla Polski

  Informacje związane z systemami rakietowymi, zwłaszcza tymi oferowanymi Polsce, zawsze budzą szczególne zainteresowanie i emocje. Odnosi się to również do izraelskiej spółki Rafael Advanced Defense, która już prawie od dwóch dekad współpracuje z polskim przemysłem obronnym. Podczas wystawy Euronaval Online 2020 Rafael pokazał kompleksowe rozwiązanie rakietowej ochrony okrętów, które warto poznać.

  Czytaj więcej »
 • Mocny ruch. W rok obniżyli poziom emisji o ponad 1/3

  Budimex jest jedną z największych firm budowlanych na polskim rynku - o ponad 50-letniej tradycji. We wszystkich segmentach wykonawstwa realizuje działania, które bezpośrednio lub pośrednio zmniejszają zużycie energii w różnej postaci, surowce i materiały, co ogranicza emisję gazów cieplarnianych.

  Czytaj więcej »
 • Hiszpania: TV: Rosja miała proponować swoich żołnierzy dla wsparcia Katalonii

  Hiszpańska Gwardia Cywilna skonfiskowała kilku osobom, podejrzanym o wspieranie radykalnej organizacji katalońskich separatystów Tsunami Democratic, nagrania audio, z których wynika, że w tzw. proces niepodległościowy Katalonii prawdopodobnie była zaangażowana Rosja - poinformowała w środę TV.

  Czytaj więcej »
 • USA: Najgorszy dzień na Wall Street od czerwca

  Środowa sesja na Wall Street przyniosła najmocniejsze spadki od czerwca, indeks Dow Jones stracił na koniec dnia ponad 900 punktów. Inwestorzy obawiają się o wynik wyborów w USA i o wzrost przypadków COVID-19 na świecie.

  Czytaj więcej »
 • Gliwicka fabryka Opla zakończyła produkcję Opla Astry Sedan

  Po ponad ośmiu latach od rozpoczęcia seryjnej produkcji, należąca do Grupy PSA gliwicka fabryka Opla zakończyła w środę produkcję Opla Astry Sedan, zwanego popularnie "astrą czwórką". Zakład nadal wytwarza Opla piątej generacji w wersji hatchback i przygotowuje się do produkcji aut dostawczych.

  Czytaj więcej »
 • Minister Finansów powołał Radę ds. Przeciwdziałania Unikaniu Opodatkowania

  Minister finansów, funduszy i polityki regionalnej Tadeusz Kościński powołał w środę Radę ds. Przeciwdziałania Unikaniu Opodatkowania 2. kadencji. W jej skład wejdzie dziewięciu ekspertów z różnych środowisk - poinformowało ministerstwo finansów.

  Czytaj więcej »
 • USA: Republikanie w Senacie zarzucają Twitterowi cenzurę

  Senacka komisja przesłuchiwała w środę wirtualnie szefów Twittera i Facebooka, Jacka Dorseya oraz Marka Zuckerbega. Republikanie oskarżali wielkie firmy internetowe o cenzurę, Demokraci pytali o politykę chroniącą użytkowników przed radykalnymi treściami w sieci.

  Czytaj więcej »
 • Katar przeprasza za przymusowe badania ginekologiczne na lotnisku

  Rząd Kataru wyraził w środę żal z powodu przeprowadzenia przymusowych badań ginekologicznych na kobietach wylatujących 2 października z Ad-Dauhy z powodu porzuconego na lotnisku noworodka. Incydent nagłośniły i skrytykowały wcześniej władze australijskie.

  Czytaj więcej »
 • Irlandia: 675 nowych zakażeń koronawirusem - najmniej od prawie trzech tygodni

  W Irlandii w ciągu ostatniej doby wykryto 675 zakażeń koronawirusem, a także stwierdzono sześć zgonów z powodu Covd-19 - poinformowało w środę wieczorem ministerstwo zdrowia tego kraju.

  Czytaj więcej »