Mercor - systemy biernych zabezpieczeń przeciwpożarowych

Oferujemy oddzielenia przeciwpożarowe, systemy oddymiania, odprowadzania ciepła i doświetleń dachowych, systemy wentylacji pożarowej, zabezpieczenia ogniochronne konstrukcji budowlanych.

Szczegóły strony www.mercor.com.pl:

Podlinkuj stronę www.mercor.com.pl:

Mercor - systemy biernych zabezpieczeń przeciwpożarowych

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 60 Odwiedziny msnbot 6 Odwiedziny googlebot 318

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

Najnowsze wiadomości:

 • 15 zabitych w wybuchu w kopalni węgla na północy Chin

  15 górników zginęło, a dziewięciu zostało rannych w wyniku wybuchu w kopalni węgla w prowincji Shanxi na północy Chin – poinformowały we wtorek miejscowe władze po zakończeniu akcji poszukiwawczej. Trwa dochodzenie w sprawie przyczyn eksplozji.

  Czytaj więcej »
 • Lexus zaprezentuje w Chinach swój pierwszy samochód elektryczny

  Pierwszy samochód elektryczny Lexusa zostanie zaprezentowany podczas targów motoryzacyjnych w Guangzhou na południu Chin. Należąca do Toyoty marka nie ujawnia na razie żadnych szczegółów na temat pojazdu.

  Czytaj więcej »
 • Premier: będzie pełnomocnik ds. odnawialnych źródeł energii

  Powołamy w rządzie funkcję pełnomocnika ds. odnawialnych źródeł energii; wprowadzimy system kaucyjny na jednorazowe butelki plastikowe i programy redukujące zużycie plastiku - zapowiedział we wtorek w expose premier Mateusz Morawiecki.

  Czytaj więcej »
 • Sprzeciw USA nie pomoże - Turcja zakupi rosyjskie S-400

  Prezydent Turcji Recep Tayyip Erdogan poinformował we wtorek, że podczas ubiegłotygodniowego spotkania w Waszyngtonie powiedział Donaldowi Trumpowi, że Ankara nie odstąpi od rosyjskich systemów S-400, niezależnie od sprzeciwu USA.

  Czytaj więcej »
 • Nagły koniec kolejnej rundy rozmów USA i Korei Płd. w sprawie kosztów obrony

  Kolejna runda rozmów między Koreą Płd. i USA w sprawie podziału kosztów obrony zakończyła się we wtorek nagle i nie przyniosła postępów. USA żądają od Korei Płd., aby płaciła znacznie więcej za utrzymanie amerykańskich wojsk stacjonujących na jej terytorium.

  Czytaj więcej »
 • Koncerny otwierają nowe stacje. Zobacz gdzie

  Operator paliw Anwim otworzył nowe stacje benzynowe pod marką Moya w Warszawie i w Międzyzdrojach. Tym samym sieć Moya liczy już 227 stacji w całej Polsce. Nowa stacja została także otwarta przez brytyjski koncern BP nieopodal Warszawy. Obecnie BP ma 572 stacje paliw.

  Czytaj więcej »
 • Idea Bank kontynuuje naprawę. Co z wynikami?

  Nasza strategia, którą w skrócie można opisać „przez rentowność do kapitałów”, przynosi efekty już drugi kwartał z rzędu – podkreśla prezes Idea Banku Jerzy Pruski. – Mamy czyste przedpole, bo krytyczną analizę aktywów i modelu biznesowego przeprowadziliśmy w I połowie tego roku, a wyroki TSUE, o których jest ostatnio tak głośno, praktycznie w ogóle nas nie dotyczą. Dzięki temu możemy krok po kroku budować nowy bank, wiarygodny, rentowny, skupiony na budowie przemyślanej oferty dla mikro- i małych przedsiębiorstw – dodaje prezes Pruski.

  Czytaj więcej »
 • Sofia Merlo nowym członkiem rady nadzorczej BNP Paribas

  Sofia Merlo, współzarządzająca (Co-CEO) BNP Paribas Wealth Management została powołana przez Nadzwyczajne Walne Zgromadzenie Banku na członka Rady Nadzorczej Banku BNP Paribas do końca bieżącej pięcioletniej wspólnej kadencji członków Rady Nadzorczej. To trzecia już kobieta, która wzmocniła dotychczasowe grono Rady Nadzorczej Banku.

  Czytaj więcej »
 • Polska armia dostanie ruchome kancelarie tajne

  Inspektorat Uzbrojenia zawarł z Wojskowymi Zakładami Łączności Nr 1 Zegrze umowę na dostawę Ruchomych Kancelarii Tajnych RKT.

  Czytaj więcej »
 • Spółka zwiększa sprzedaż. Liczy na rozwój w segmencie fotowoltaiki

  W pierwszych trzech kwartałach 2019 roku Sunex uzyskał 49, 119 mln zł przychodów ze sprzedaży, o 12, 41 proc. więcej niż rok wcześniej osiągając około 3, 1 mln zł zysku netto, co w porównaniu z analogicznym okresem 2018 oznaczało wzrost o około 48 proc.

  Czytaj więcej »
 • Koncern Nintendo zaprezentował swój pierwszy sklep w Japonii

  Koncern Nintendo zaprezentował we wtorek swój pierwszy sklep stacjonarny w Japonii, który zlokalizowano w modnej dzielnicy Tokio. Klienci będą mogli kupić nie tylko gry, ale również figurki postaci z popularnej serii o hydarauliku Mario czy też gadżety ze świata "Legend of Zelda".

  Czytaj więcej »
 • Zużycie energii elektrycznej lekko drgnęło; produkcja pod presją importu

  W październiku 2019 zużycie energii elektrycznej w Polsce było o 0, 27 proc. większe niż rok wcześniej, a krajowa produkcja energii elektrycznej była o 4, 72 proc. mniejsza niż w październiku 2018. W minionym miesiącu saldo wymiany zagranicznej energią elektryczną było dodatnie, co oznacza przewagę importu nad eksportem.

  Czytaj więcej »
 • Cios dla budowy ostatniego bloku węglowego w Polsce. Duży koncern rezygnuje

  Odstąpiono od rozmów mogących skutkować zaangażowaniem PGE w projekt budowy bloku 1000 MW w Ostrołęce - poinformowała 19 listopada w komunikacie PGE Polska Grupa Energetyczna.

  Czytaj więcej »
 • Związki zawodowe poparły fuzję warta 50 mld dolarów

  Większość związków zawodowych reprezentujących pracowników zatrudnianych przez francuską grupę PSA poparła plan wartej 50 mld dolarów fuzji z FCA. Związkowcy nadal chcą poznać szczegóły dotyczące przyszłości fabryk i produkcji - donosi Agencja Reutera.

  Czytaj więcej »
 • W Chinach trwa rewolucja 5G. Świat daleko w tyle

  Dostawy telefonów 5G na chiński rynek wzrosły w październiku czterokrotnie. Według analityków w przyszłym roku co czwarty telefon na tamtejszym rynku będzie obsługiwał technologię 5G. O połowę mają także spaść wysokie dziś ceny tych urządzeń. Reszta świata pozostaje daleko w tyle.

  Czytaj więcej »
 • Jej ubrania nosili Rihanna i Justin Bieber. Teraz zarabia na ratowaniu świata

  Markę modową, która podbiła świat, założyła w wieku 20 lat. Gdy poszła na studia, miała taką wiedzę, że wykładowcy ustępowali jej na mównicy miejsca. Dzisiaj z doświadczenia 30-latki korzystają największe brandy odzieżowe. I nie tylko. Areta Szpura zna się nie tylko na modzie, ale i zrównoważonym rozwoju. Dwa lata temu porzuciła swój biznes i zajęła się szukaniem sposobu na ratowanie naszej planety.

  Czytaj więcej »
 • Znamy skład kierownictwa Ministerstwa Aktywów Państwowych

  Adam Gawęda będzie sekretarzem stanu i pełnomocnikiem rządu do spraw restrukturyzacji górnictwa węgla kamiennego; Krzysztof Kubów sekretarzem stanu, a Tadeusz Skobel i Tomasz Dąbrowski podsekretarzami stanu w nowo powołanym Ministerstwie Aktywów Państwowych.

  Czytaj więcej »
 • Pracownicy KGHM przesiadają się na hulajnogi

  Elektryczne hulajnogi to nowy środek transportu, który dla swoich pracowników eksperymentalnie wprowadził KGHM. Korzystają z nich specjaliści IT z Centralnego Ośrodka Przetwarzania Informacji KGHM Polska Miedź przemieszczający się między rozproszonymi w mieście lokalizacjami, które obsługuje oddział.

  Czytaj więcej »
 • Armia otrzyma pierwsze czołgi T-14 Armata na przełomie 2019 i 2020 roku

  Na przełomie 2019 i 2020 roku siły zbrojne Rosji otrzymają pierwsze egzemplarze czołgów nowej generacji T-14 Armata - poinformował we wtorek dyrektor generalny rosyjskiego państwowego koncern zbrojeniowego Rostiech Siergiej Czemiezow.

  Czytaj więcej »
 • To koniec podatku dochodowego, jaki znamy. Premier zapowiedział nowy podatek

  W trakcie expose premier Mateusz Morawiecki złożył ważną deklarację. Podatek dochodowy od osób prawnych w formie, jaką znamy, ma być zastąpiony estońskim podatkiem CIT.

  Czytaj więcej »