Klimatyzacja Warszawa

Clima Polska Sp. spośród o.o. istnieje od chwili 1996 roku. Jesteśmy autoryzowanym dealerem urządzeń klimatyzacyjnych marki TOSHIBA, CARRIER, STULZ, MITSUBISHI HEAVY INDUSTRY LTD, MITSUBISHI ELECTRIC natomiast FUJI ELECTRIC. Oferujemy swoje usługi w zakresie dostaw urządzeń natomiast części zamiennych, doboru, montażu natomiast oraz profesjonalnego serwisu klimatyzatorów typu split, systemów multi-split, pomp ciepła powietrze-powietrze, agregatów skraplających aż do central wentylacyjnych, systemów VRF natomiast klimatyzacji precyzyjnej. Klimatyzatory oferowane przy użyciu firmę Clima Polska Sp. spośród o.o. posiadają certyfikat na litera bezpieczeństwa natomiast certyfikat efektywności energetycznej. Zakupione urządzenia objęte są gwarancją na czas od chwili 24 aż do 60 miesięcy, w stosunki od chwili producenta. Proponujemy Państwu klimatyzatory ścienne, kasetonowe, podsufitowe, typu konsola, kanałowe, chillery, rooftopy, agregaty wody lodowej, klimakonwektory.

Szczegóły strony www.climasky.pl:

Podlinkuj stronę www.climasky.pl:

Klimatyzacja Warszawa

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 32 Odwiedziny googlebot 284

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

  • Euro Clean Air »

    Jesteśmy firmą specjalizującą się w usługach z zakresu czyszczenia, projektowania i modernizacji systemów wentylacji i klimatyzacji.

    Wiemy jak wiele zagrożeń dla zdrowia ludzi wynika z niewłaściwie utrzymanych i konserwowanych systemów wentylacji i klimatyzacji w budynkach.



    Naszym celem jest zapewnienie zdrowia, bezpieczeństwa i komfortu osobom przebywającym w budynkach pracy oraz obiektach użyteczności publicznej.


    Wieloletnie doświadczenie, zespół ekspertów, nowoczesne rozwiązania techniczne, oraz wiedza zdobyta podczas realizacji prac dla największych firm na rynku Polskim pozwoliła nam na uzyskanie pozycji lidera.

    Data dodania: 17 08 2025 · szczegóły wpisu »
  • Climajar.pl - Klimatyzacja, Toshiba »

    Oferta urządzeń TOSHIBA, Climajar.pl - Klimatyzacja, Toshiba, Toshiba klimatyzacja, Pompy Ciepła, Odnawialne Żródła Energii, rekuperator, ogrzewanie, kolektor, klimatyzacja kolektor, ogrzewanie, chłodzenie,, Toshiba, ogrzewanie, Toshiba klimatyzacja, klimatyzacja kolektor, estia

    Data dodania: 16 10 2025 · szczegóły wpisu »
  • Klimatyzacja Kraków, montaż klimatyzatorów w krakowie - www.kliwentech.pl »

    Nasza firma zajmuje się sprzedażą, montażem i serwisem klimatyzacji, klimatyzatorów w domu i w biurach. Na naszej stronie dowiesz się jak tanio i szybko zainstalowac klimatyzację.

    Data dodania: 20 04 2026 · szczegóły wpisu »
  • Klimatyzacja, wentylacja, klimatyzatory, rekuperatory. SM System, Łódź, Warszawa. Urządzenia chłodnicze. Klimatyzacja bez hałasu! »

    Jesteśmy autoryzowanym przedstawicielem japońskiej firmy MITSUBISHI ELECTRIC oferującej urządzenia w zakresie klimatyzacja i wentylacja. Oferujemy klimatyzatory do mieszkań, biur, pomieszczeń technicznych i wszelkich innych. 5 lat gwarancji.

    Data dodania: 29 10 2010 · szczegóły wpisu »
  • Klimatyzacja samochodowa we Wrocławiu »

    Zapraszamy na stronę internetową poświęconą klimatyzacji samochodowej Wrocław. To miasto jest najcieplejszym miastem w naszym kraju, dlatego zwłaszcza latem każdemu przyda się w samochodzie klimatyzacja. Z naszej strony dowiecie się Państwo jak działa klimatyzacja samochodowa, jakie są jej wady i zalety i jak poprawnie trzeba z niej korzystać. Ale najważniejszą rzeczą jest to, że znajdziecie tutaj Państwo dane kontaktowe serwisu zajmującego się montażem klimatyzacji samochodowej, a jej szczęśliwym posiadaczom pomoże uświadomić sobie jak ważna jest właściwa obsługa i konserwacja urządzeń klimatyzacyjnych.
    Serdecznie zachęcamy do zapoznania się z treścią naszego serwisu, mając nadzieję, że będzie on Państwu pomocny.

    Data dodania: 19 02 2026 · szczegóły wpisu »
  • TRAMONTANA - Zaopatrzenie klimatyzacji, chłodnictwa i wentylacji :: STRONA GŁÓWNA »

    Firma działa w dynamicznie rozwijającej się branży HVAC - (ang. heating, ventilation, air conditioning). Naszą misją jest innowacyjny rozwój w obszarze dystrybucji produktów o najwyższych standardach jakości, dających pełną satysfakcję i zadowolenia naszym Klientom. Naszym celem jest utrzymywanie pełnego zaufania Partnerów.Tramontana to jedna z najlepiej zaopatrzonych w kraju hurtowni urządzeń i akcesoriów stosowanych w chłodnictwie klimatyzacji i wentylacji. W naszej ofercie posiadamy produkty wszystkich liczących się światowych producentów podzespołów. Naszym atutem jest niezbędną wiedza merytoryczna i doświadczenie w zakresie doboru elementów instalacji chłodniczych, klimatyzacyjnych i wentylacyjnych.W kontaktach z klientami kierujemy się zasadami kultury osobistej i etyki zawodowej. Za cel stawiamy sobie uzyskanie satysfakcji klienta, przy jednoczesnym utrzymaniu własnego przekonania o dobrze wykonanej pracy i osiągnięciu możliwie najbardziej efektywnych parametrów pracy instalacji.

    Data dodania: 02 03 2026 · szczegóły wpisu »
  • Klimatyzacja »

    Firma Emskiego Technika Klimatyzacyjna specjalizuje się w sprzedaży, montowaniu, serwisie i nadzorze klimatyzacji. Jesteśmy firmą działającą sprawnie i szybko. W naszej ofercie znajdą Państwo najlepsze klimatyzatory w najlepszych cenach. Jesteśmy zawsze do dyspozycji klienta. Naszym podstawowym zadaniem jest wykonanie każdego, nawet najbardziej skomplikowanego i trudnego zlecenia, w umówionym terminie. Nasze klimatyzatory spełnią wszystkie wymogi klienta a stosowany przez nas monitoring temperatury to gwarancja niezawodności naszych klimatyzatorów. Specjaliści naszego serwisu to wykwalifikowana, posiadająca profesjonalny sprzęt kadra, która spełni wszystkie oczekiwaniawymogi} naszego klienta.

    Data dodania: 03 07 2026 · szczegóły wpisu »
  • Świadectwa energetyczne Kielce »

    Wg dyrektywy Unii Europejskie wszystkie domy sprzedawane czy wynajmowane muszą posiadać świadectwa energetyczne. Takie posunięcie ma za zadanie zwiększenie efektywności gospodarowania energią powodując zmniejszenie zużycia energii oraz w dłuższej perspektywie ochronę środowiska. Niebagatelne znaczenie fakt ten także odgrywa dla projektantów, zarządców nieruchomości czy wykonawców, którzy muszą konkurować parametrami wykonania usługi. Dlatego kluczowym dla projektu domów jest dobór fachowej firmy posiadającej wszystkie upoważnienia i doświadczenie. Świadectwa energetyczne Kielce świadczy usługi firma Projekt-Technika. W serwisie www znajdą Państwo dotychczasowe realizacje, rekomendacje oraz rozbudowany poradnik dla wszystkich zaczynających budowe domu oraz osób szukających możliwości dla już gotowych rozwiązań. Zapraszamy

    Data dodania: 21 07 2025 · szczegóły wpisu »
  • Czynnik Chłodniczy, r134a, Rekuperatory, Centrale Wentylacyjne »

    Firma Klimazbyt Sp. Z o.o. jest firmą handlową specjalizującą się w kompleksowej obsłudze firm działających w zakresie branży klimatyzacyjnej, wentylacyjnej, oraz chłodniczej. Cechuje nas rzetelność oraz innowacyjność. Rozległy opcja asortymentu oraz duże próba techniczne, pozwalają na wspólną realizację prac projektowych. Gwarantujemy kompleksową obsługę, pomoc w wycenach oraz doborze urządzeń. Próba zdobyte w kontaktach z kontrahentami realizującymi złożone inwestycje na obszarze całego kraju oraz komitywa specyfiki inwestycji w branży klimatyzacji oraz wentylacji znalazło ślad w zaufaniu naszych klientów z którymi mamy rozkosz współdziałać. Wszystkie nasze produkty posiadają odpowiednie atesty oraz certyfikaty co pozwala brać nam odpowiedzialność wewnątrz Państwa inwestycje. Zapraszamy do współpracy

    Data dodania: 28 06 2026 · szczegóły wpisu »
  • Klimatyzacja Szczecin - Systherm »

    Nie łatwo montować urządzenia chłodzące dlatego jesteśmy my, firma systherm - chłodnictwo i klimatyzacja. Każdy wie że aby było naprawde zimno w upalne dni potrzebny jest dobry klimatyzator, my współpracujemy z firmami lg i innymi dobrymi producentami.Choć na rynku od wielu lat to dopiero teraz zaczęliśmy działalność w Szczecinie. Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszej bogatej oferty klimatyzatorów. Dla każdego klienta przygotowaliśmy specjalna ofertę dotyczącą serwisowania i naprawy klimatyzatorów i pomp ciepła. Chłodnictwo i klimatyzacja szczecin to nasza domena ale zajmujemy się również montażem pomp ciepła.Zajmujemy się ogrzewaniem i chłodzieniem biur i pomieszczeń domowych.

    Data dodania: 04 07 2026 · szczegóły wpisu »

Najnowsze wiadomości:

  • SAP: Autonomiczne przedsiębiorstwo zaczyna się od danych i procesów

    Największą wartość cyfryzacja i AI przynoszą wtedy, gdy technologia staje się częścią modelu operacyjnego firmy. Wnioski z czerwcowego SAP Connect 2026 pokazują, że ERP, dane, analityka i sztuczna inteligencja powinny tworzyć jedno środowisko decyzyjne, które ma pomagać przedsiębiorstwom szybciej reagować na zakłócenia, ograniczać ryzyko i działać w czasie rzeczywistym.

    Czytaj więcej »
  • Strata polskiej spółki budowalnej w pierwszym półroczu. Chwali się wynikami na Ukrainie

    W pierwszym półroczu 2026 Ulma Construccion Polska, spółka działająca na rynku budowlanym, zanotowała stratę netto w wys. 670 tys. zł. Słaby wynik spółka tłumaczy spowolnieniem rynkowym, chwali się jednak dużymi wzrostami przychodów na Ukrainie.

    Czytaj więcej »
  • Duży wzrost sieci ładowarek pojazdów elektrycznych w Polsce

    W pierwszej połowie 2026 roku sieć ładowarek pojazdów elektrycznych GreenWay zwiększyła liczbę lokalizacji o 9 proc., liczbę ładowarek o 6 proc., liczbę punktów ładowania o 8 proc., a łączną moc infrastruktury o 11 proc.

    Czytaj więcej »
  • Volkswagen demonstruje. Zarząd nowy model, a pracownicy niezadowolenie na ulicach

    Volkswagen zademonstrował nowy elektryczny model ID.Cross, którego produkcję umieszczono w Hiszpanii. W Niemczech związkowcy zapowiadają koncernom samochodowym „gorącą jesień” – chcą protestować, dopóki zarządy nie wycofają się z zapowiadanych zwolnień. Na cenzurowanym nie tylko Volkswagen, ale także Mercedes i BMW.

    Czytaj więcej »
  • Kto wygra następne wybory w Polsce? Zdecyduje sztuczna inteligencja

    Sztuczna inteligencja może nie tylko produkować deepfake’i i polityczną dezinformację, ale też wpływać na decyzje wyborców przy urnach. – Może się okazać, że to nie partie polityczne, lecz algorytmy będą decydować o tym, kto wygra najbliższe wybory – ostrzega Jakub Szymik, założyciel i prezes Fundacji Obserwatorium Demokracji Cyfrowej.

    Czytaj więcej »
  • Rząd sięga po 200 mln zł z Lasów Państwowych. Branża alarmuje: to "drugi Fundusz Sprawiedliwości"

    Rząd sięga po pieniądze Lasów Państwowych. Co roku ponad 200 mln zł ze sprzedaży drewna zasili Narodowy Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej. Oficjalnie – na ochronę przyrody. Nieoficjalnie – jak przekonuje branża drzewna – powstaje kolejny fundusz, nad którym kontrola wydatków będzie iluzoryczna.

    Czytaj więcej »
  • Reforma EU ETS. Jakie zmiany czekają unijny handel emisjami?

    Komisja Europejska przygotowuje się do rewizji unijnego systemu handlu uprawnieniami do emisji, szukając kompromisu między celami klimatycznymi a potrzebami gospodarki. Nadchodzące rozstrzygnięcia pokażą, jak bardzo Bruksela chce wzmocnić konkurencyjność przemysłu.

    Czytaj więcej »
  • Z tych taryf korzysta bardzo mało Polaków. Mogą znacząco obniżyć rachunki za energię

    Taryfy dynamiczne są jednym ze sposobów na zmniejszenie rachunków za energię elektryczną. Wciąż jest to rozwiązanie mało popularne - w Polsce z taryf dynamicznych korzysta 4, 8 tys. gospodarstw domowych.

    Czytaj więcej »
  • Wraca spór o wolność słowa w internecie. "Dziś cała władza jest w rękach platform"

    Przedsiębiorcy mogą liczyć na to, że dostaną więcej czasu, żeby przygotować się do wykonywania nakazów blokowania treści w internecie. Wiceminister cyfryzacji powiedział bowiem w Sejmie, że ich postulat jest „bardzo rozsądny”. Natomiast sedno ustawy wprowadzającej procedurę dotyczącą dostępu do materiałów w sieci nadal budzi kontrowersje.

    Czytaj więcej »
  • Nadchodzi giełdowa rewolucja w energetyce

    TGE podpisała łącznie z czterema operatorami systemów dystrybucyjnych oraz operatorem systemu przesyłowego porozumienia o współpracy na rzecz rozwoju platformy usług elastyczności, którą ma prowadzić. Na podstawie dotychczasowych prac przygotowawczych już sporo wiadomo o tym jak ten nowy rynek ma funkcjonować, a jeszcze więcej powinno być wiadomo wkrótce. TGE spodziewa się przeprowadzenia do końca roku testów nowej platformy.

    Czytaj więcej »
  • Fala odejść paraliżuje strategiczną spółkę węglową

    Choć rząd utrzymuje, że działania mające na celu uzdrowienie sytuacji Jastrzębskiej Spółki Węglowej są skuteczne i już przynoszą efekty, to pracownicy spółki mają zgoła odmienne zdanie. Fala odejść z pracy spowodowała problemy z obsadzaniem podstawowych stanowisk na co, według związkowców, zarząd spółki w ogóle nie reaguje.

    Czytaj więcej »
  • W budżecie państwa może w tym roku zabraknąć 10 mld zł z VAT i akcyzy [HIRSCH O GOSPODARCE]

    Budżetowi może w tym roku zabraknąć 10 mld zł z VAT i akcyzy, oszczędności Polaków płyną do funduszy inwestycyjnych rekordowo szerokim strumieniem, a do Żabki może przypłynąć nowy kapitał z Japonii. Do tego Netflix pokazuje dobre wyniki, które nie cieszą inwestorów, a na giełdach znów widać nerwowość głównie wokół producentów chipów. Oto pięć wydarzeń w gospodarce, na które warto zwrócić uwagę.

    Czytaj więcej »
  • Zrobili Radom, wypadli z CPK. Teraz szykują się na Singapur. "Innowator z Polski"

    Swoją firmę zbudowali na boomie inwestycyjnym przed piłkarskimi Mistrzostwami Europy w Polsce i Ukrainie. Potem były już głównie zamówienia z zagranicy. Budowali systemy bagażowe na lotniskach m.in. w Turcji, Jamajce, Etiopii i Sierra Leone. Teraz pracują w Indonezji, Peru, Arabii Saudyjskiej, Grecji, Egipcie, Maroku, Libii i Albanii. Nawet lotnisko w Radomiu to ich sprawka. Nie zostali jednak dopuszczeni do przetargu dla CPK, ale zamierzają sobie to odbić na dużo większym lotnisku w Singapurze.

    Czytaj więcej »
  • Dwa kraje wygrywają wyścig o chińskie fabryki aut w Europie. Inwestycje idą w miliardy euro

    Raport organizacji Transport & Environment wskazuje, że unijne cła na chińskie samochody skłoniły producentów z Państwa Środka do przenoszenia części produkcji do Unii Europejskiej. Najwięcej zyskują na razie Hiszpania i Węgry, gdzie ruszają kolejne projekty fabryk i montowni.

    Czytaj więcej »
  • Trójmiasto goni "wielką piątkę". Inwestycje w energetykę wiatrową i jądrową dużo tu zmieniły

    Rynek magazynowy wokół Trójmiasta staje się równie ważny jak tzw. wielka piątka rynków w Polsce. Rozwój na północy Polski napędzają przede wszystkim porty morskie, inwestycje offshore i transformacja energetyczna. Ograniczona podaż gruntów, wysokie czynsze i trudności z dostępem do mocy energetycznej coraz mocniej wpływają na decyzje deweloperów i najemców.

    Czytaj więcej »
  • Małe elektrownie wodne i fotowoltaika. Energa wchodzi w spółdzielnię energetyczną

    Powstaje pierwsza spółdzielnia energetyczna z udziałem Energi Wytwarzania. Akt założycielski nowego podmiotu został podpisany wspólnie z gminą Potęgowo,   w woj. pomorskim, i jej jednostkami. W spółdzielni będą działały małe elektrownie wodne oraz instalacje fotowoltaiczne.

    Czytaj więcej »
  • Polska spółka górnicza otwiera swoją nową firmę w Chinach

    Zarząd Fasing,  polskiego producenta urządzeń dla górnictwa,  podjął decyzję o utworzeniu w Zaozhuang (w Chinach) spółki 100 proc. zależnej o nazwie Fasing Pol-Sin (Zaozhuang) Mining Equipment Co., Ltd. Przedmiotem działalności nowo powoływanej spółki będzie sprzedaż maszyn i urządzeń. Fasing od dawna działa na rynku chińskim.

    Czytaj więcej »
  • Polska ma problem ze zużytymi oponami. Ich recykling jest coraz droższy

    W Polsce co roku powstaje około 250-340 tys. ton śmieci w postaci zużytych opon, z czego blisko 35 proc. poddane jest recyklingowi materiałowemu a 60 proc. zużytych opon podlega odzyskowi energetycznemu.

    Czytaj więcej »
  • UE i Ukraina zacieśniają współpracę w sprawie dronów. Polski producent w nowym sojuszu

    Grupa WB została wybrana przez Komisję Europejską jako członek-założyciel EU-Ukraine Drone Alliance. To pierwsza platforma kooperacji przemysłu europejskiego i ukraińskiego - poinformowała spółka.

    Czytaj więcej »
  • PPWR i obowiązki producentów opakowań. Jak przygotować firmę na nowe wymagania?

    Rozporządzenie PPWR jest jedną z największych zmian legislacyjnych, z którymi w ostatnim czasie mierzą się przedsiębiorcy wprowadzający opakowania i produkty w opakowaniach. W obliczu nowych obowiązków producenci opakowań coraz częściej szukają profesjonalnego wsparcia obejmującego cały obszar ochrony środowiska zarówno w Polsce, jak i w innych państwach UE.

    Czytaj więcej »