Technisan - projektowanie instalacji sanitarnych i nadzór

Technisan - projektowanie instalacji sanitarnych, wentylacji, klimatyzacji, instalacji grzewczych i wod-kan, pełnienie nadzoru inwestorskiego na terenie całego kraju, Technisan Białystok, projektowanie wentylacji, projektowanie filtrowentylacji, instalacje sanitarne, wentylacja Białystok, filtrowentylacja, audyt

Szczegóły strony technisan.pl:

Podlinkuj stronę technisan.pl:

Technisan - projektowanie instalacji sanitarnych i nadzór

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 76 Odwiedziny msnbot 868 Odwiedziny googlebot 219

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

Najnowsze wiadomości:

  • Iran w cieniu wojny z Izraelem domknął umowę z unią, w której rządzi Rosja

    W cieniu niedawnej eskalacji konfliktu między Izraelem a Iranem niemal niezauważenie przeszła wiadomość o zatwierdzeniu przez rząd w Teheranie umowy o wolnym handlu z państwami Euroazjatyckiej Unii Gospodarczej (EAUG). Unia Eurazjatycka, która jest zdominowana przez Rosję, skupia także Armenię, Białoruś, Kazachstan i Kirgistan.

    Czytaj więcej »
  • Trwa amerykańska seria w naszym terminalu LNG

    Drugą dostawę LNG w lipcu odebrał nasz gazoport. Jak ogromna większość  dostaw i ta przypłynęła ze Stanów Zjednoczonych.

    Czytaj więcej »
  • Ataki na polską infrastrukturę energetyczną. Pomóc ma sztuczna inteligencja

    Infrastruktura energetyczna w Polsce staje się celem coraz liczniejszych ataków - zarówno cyfrowych, jak i fizycznych zagrożeń. Minister klimatu i środowiska Paulina Hennig-Kloska podkreśla, że rozwój sztucznej inteligencji może odegrać kluczową rolę w zwiększeniu bezpieczeństwa energetycznego kraju.

    Czytaj więcej »
  • Gazprom jednak straci jednego z ostatnich europejskich odbiorców swojego gazu

    Słowacja chce do wtorku osiągnąć porozumienie z Komisją Europejską w sprawie odchodzenia od importu rosyjskiego gazu ziemnego do końca 2027 roku - powiedział w sobotę premier Robert Fico.

    Czytaj więcej »
  • Amerykański rząd kupił bardzo cenną kopalnię. Chińskie plany się nie spełnią

    W książkach science fiction częstym bywa motyw, gdy siły zbrojne mają własne zakłady produkcyjne i surowcowe. Na naszych oczach fikcja staje się faktem. Departament Obrony USA stał się kluczowym inwestorem w spółce MP Materials, która jest właścicielem największej w Stanach kopalni szczególnie cennych pierwiastków.

    Czytaj więcej »
  • Współpraca strażaków z KGHM z okolicznymi jednostakim

    Jednostka Ratownictwa Górniczo-Hutniczego KGHM zawarła porozumienie o ścisłej współpracy z Jednostkami Ochotniczej Straży Pożarnej z terenu powiatu głogowskiego.

    Czytaj więcej »
  • Wstrząsające ustalenia w sprawie katastrofy lotniczej indyjskiego Dreamlinera

    Do katastrofy Boeinga 787 Air India, w której przed miesiącem zginęło 280 osób mogło przyczynić się celowe działanie pilota. Śledczy badają, jak to się stało, że doszło do odcięcia dopływu paliwa do silników maszyny.

    Czytaj więcej »
  • LOT wygląda tu lepiej niż Lufthansa i Air France. Zanosi się na kilkaset procent wzrostu

    Biznes naszego narodowego przewoźnika lotniczego jest bardziej rentowny niż takich potęg jak Lufthansa czy Air France. Wśród największych sieciowych przewoźników w Europie przed PLL LOT są tylko Swiss, Iberia i British Airways. Jednak polska linia do chwili otwarcia lotniska CPK będzie musiała mocniej rozwijać się w oparciu o porty regionalne, by nie stracić na konkurencyjności.

    Czytaj więcej »
  • Rekonstrukcja rządu. "Superresort nie jest kluczem do sukcesu gospodarczego"

    Pomiędzy 22 a 25 lipca koalicyjny rząd Donalda Tuska ma ogłosić szczegóły rekonstrukcji. Według doniesień medialnych może ona dotyczyć utworzenia superresortu gospodarczego, który sprawniej ma zarządzać wprowadzaniem reform. Jednak w opinii ekspertów samo utworzenie nowego resortu o szerokich horyzontalnych kompetencjach nie jest kluczem do sukcesu gospodarczego.

    Czytaj więcej »
  • Zwrot w kredytach. Czegoś takiego nie było od 17 lat

    Rada Polityki Pieniężnej obniżyła stopy procentowe o 0, 25 pkt proc. Zdaniem ekspertów, w najbliższym czasie możemy spodziewać się kolejnych cięć. Z ich wyliczeń wynika, że realna stopa procentowa w Polsce jest na najwyższym poziomie od 17 lat.

    Czytaj więcej »
  • Zwrot w kredytach. Czegoś takiego nie było od 17 lat

    Rada Polityki Pieniężnej obniżyła stopy procentowe o 0, 25 pkt proc. Zdaniem ekspertów, w najbliższym czasie możemy spodziewać się kolejnych cięć. Z ich wyliczeń wynika, że realna stopa procentowa w Polsce jest na najwyższym poziomie od 17 lat.

    Czytaj więcej »
  • Tak dużo ropy Chiny nie kupowały od Saudyjczyków od dawna

    Eksport ropy naftowej z Arabii Saudyjskiej do Chin wzrośnie w sierpniu do najwyższego poziomu od ponad dwóch lat. Saudi Aramco wyśle ​​do Państwa Środka ok. 51 milionów baryłek, czyli 1, 65 miliona baryłek dziennie (bpd). Podaż jest więc o 4 miliony baryłek wyższa niż lipcowy wolumen i najwyższa od kwietnia 2023 r.

    Czytaj więcej »
  • Zaskoczenie ws. cen paliw. Tego nikt się nie spodziewał

    W rejonach przygranicznych z Niemcami ceny paliw są zauważalnie niższe niż w pozostałej części kraju. Według analityka to efekt niższych marż i specyficznej polityki cenowej, wynikającej z intensywnej konkurencji w pasie przygranicznym.

    Czytaj więcej »
  • Japoński gigant motoryzacyjny walczy z zadłużeniem. Pozyskał miliardy ze sprzedaży obligacji

    Japoński Nissan pozyskał 4, 52 mld dol. w postaci niezabezpieczonych obligacji senioralnych denominowanych w dolarach amerykańskich i euro. Środki te mają zostać przeznaczone na refinansowanie istniejącego zadłużenia.

    Czytaj więcej »
  • Ruch Niemców wszystko zmieni. Skutki odczujemy w Polsce

    Poluzowanie polityki fiskalnej, zwłaszcza w postaci zwiększonych nakładów na inwestycje, może pomóc niemieckiej gospodarce wyjść ze stagnacji. Taki impuls fiskalny ze strony Niemiec może mieć wpływ nie tylko na krajowy wzrost, lecz także na sytuację gospodarczą w państwach sąsiednich, w tym w Polsce.

    Czytaj więcej »
  • Polacy porzucają Niemcy na potęgę. Tego nie było od 25 lat

    Przez wiele lat pracownicy z Europy Wschodniej byli kluczowym wsparciem dla niemieckiego rynku pracy, pomagając radzić sobie z problemem starzejącej się populacji. Obecnie jednak sytuacja się zmienia - do Niemiec napływa coraz mniej osób z Polski, Rumunii i Bułgarii.

    Czytaj więcej »
  • Rewolucja dla kupujących mieszkania. Zmiany wchodzą w życie

    Od 11 lipca deweloperzy muszą obowiązkowo ujawniać w internecie ceny sprzedawanych nieruchomości. Niedopełnienie tego obowiązku może skutkować dotkliwymi karami.

    Czytaj więcej »
  • Zaskoczenie w cenach prądu. Dodatkowe opłaty

    Sejm, w ramach tzw. ustawy wiatrakowej, zdecydował o przedłużeniu zamrożenia cen energii elektrycznej do końca roku. Nie jest jednak pewne, czy prezydent Andrzej Duda podpisze ustawę. Wątpliwości budzi również sytuacja osób, które zawarły umowy z gwarancją ceny i tym samym zobowiązały się do ponoszenia dodatkowych opłat.

    Czytaj więcej »
  • Ważna zmiana ws. pieców na gaz. Jest decyzja

    Komisja Europejska opublikowała długo wyczekiwane wytyczne dla krajów członkowskich, dotyczące interpretacji pojęć "kotły na paliwa kopalne" oraz "budynki zeroemisyjne" (ZEB), które zostały uwzględnione w dyrektywie o charakterystyce energetycznej budynków (EPBD).

    Czytaj więcej »
  • Lotniska robią hałas… o hałas. Gra toczy się o wielomilionowe odszkodowania

    Europejskie lotniska podpisały tzw. Deklarację Ateńską, która ma doprowadzić do ujednolicenia przepisów regulujących normy hałasu (a w konsekwencji nakładających kary) przy portach lotniczych. To problem nierozwiązany od kilkunastu lat, który w przypadku wielu lotnisk - m.in. tego w Poznaniu - kończy się wypłatami wielomilionowych odszkodowań.

    Czytaj więcej »