Grupa Area-Term - Strona główna Area-Term
Szczegóły strony www.area-term.pl:
- ID: 52
- Tytuł: Grupa Area-Term - Strona główna Area-Term
- URL: www.area-term.pl
- PageRank:
- Kliknięć: 802
- Wyświetleń: 2700
- CTR: 29.7%
- Data dodania: 08 12 2024
- Słowa kluczowe: ogrzewanie, ogrzewanie Klimatyzacja, kolektory słoneczne, instalacje, Wentylacja, projektowanie, klimatyzacja
- Kategorie: Array
- Ocena:
- Link nie działa/spam ?
- Wyróżnij ten wpis - bądź widoczny w katalogu!
Podlinkuj stronę www.area-term.pl:
Odwiedziny robotów:



Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:
-
Technisan - projektowanie instalacji sanitarnych i nadzór »
Technisan - projektowanie instalacji sanitarnych, wentylacji, klimatyzacji, instalacji grzewczych i wod-kan, pełnienie nadzoru inwestorskiego na terenie całego kraju, Technisan Białystok, projektowanie wentylacji, projektowanie filtrowentylacji, instalacje sanitarne, wentylacja Białystok, filtrowentylacja, audyt
Data dodania: 26 07 2024 · szczegóły wpisu » -
TWÓJ INSTALATOR - hydraulik Poznań: instalacje sanitarne, grzewcze, gazowe, wod-kan »
Twój Instalator tel.: 0518 595 158instalacje sanitarne, gazowe, centralnego ogrzewania, wod-kan - usługi hydrauliczne i instalacyjne w Poznaniu i okolicach. Twój Instalator i hydraulik Poznań!
Data dodania: 26 10 2024 · szczegóły wpisu » -
Arcon - pompa ciepła - pompy ciepła - rekuperacja - rekuperatory - IVT »
Arcon to doświadczona firma specjalizująca się w pompach ciepła. Tu znajdziesz pompy ciepła IVT, oraz rekuperatory uznanych producentów. Rekuperacja energii to ekologiczna oszczędność. Pompa ciepła z Arcon tylko tutaj.
Data dodania: 16 10 2024 · szczegóły wpisu » -
Ciepłownictwo Ogrzewnictwo Wentylacja - Spis treści »
Ciepłownictwo
Data dodania: 26 11 2024 · szczegóły wpisu » -
Eko-Rodan - technika grzewcza, kotłownie wodne i parowe na olej i gaz »
Projektowanie i realizacja nowoczesnych systemów grzewczych - kotłownie olejowe i gazowe, wentylacja, chemiczne płukanie urządzeń - Toruń tel.0-56 664 1000
Data dodania: 30 03 2025 · szczegóły wpisu » -
Sunterm -Instalacje, kotły, grzejniki »
Nasza firma specjalizuje się w budowie instalacji grzewczych, sanitarnych oraz wykonaniem kotłowni gazowych, węglowych i olejowych. Poza tym: sprzedaż kotłów, grzejników i osprzętu instalacyjnego firmy Buderus. Wykonujemy kompleksowe instalacje hydrauliczne. Zapewniamy profesjonalny dobór urządzeń i kompetentną obsługę od projektu poprzez sprzedaż kotłów i wykonawstwo.
Data dodania: 22 04 2025 · szczegóły wpisu » -
Stenal - Klimatyzacja - wentylacja - instalacje przemysłowe - O firmie »
/
Data dodania: 19 11 2024 · szczegóły wpisu » -
Forta - Serwis ogrzewań postojowych Webasto, Eberspacher »
Serwis ogrzewań postojowych typu Webasto i Eberspacher do samochodów ciężarowych, samochodów osobowych, łodzi motorowych itp. W ramach serwisu oferujemy: Naprawę całych urządzeń grzewczych, stosując części nowe i regenerowane. Naprawę urządzeń grzewczych dostarczanych przesyłką kurierską. Na wszystkie części regenerowane udzielamy rocznej gwarancji.Forta ul. Nowowiejskiego 35 Pruszcz Gdański tel. 607 748 275
Data dodania: 29 11 2024 · szczegóły wpisu » -
Hydraulik Kraków »
Jesteśmy zakładem z wieloletnią tradycją. Na rynku istniejemy nieprzerwanie od 1987 roku. W trakcie tych lat zdobyliśmy ogromne doświadczenie w wykonawstwie instalacji sanitarnych. Nasza oferta to głównie: instalacje wodociągowe, instalacje kanalizacyjne (kanalizacja sanitarna, kanalizacja deszczowa), instalacje gazowe, instalacje CO, ogrzewanie podłogowe wodne oraz montaż kotłowni. Pomagamy także w doborze odpowiednich urządzeń grzewczych itp. Specjalizujemy się w wykonawstwie instalacji sanitarnych w budownictwie jedorodzinnym, wielorodzinnym, usługowym itp.
Data dodania: 22 06 2025 · szczegóły wpisu » -
MAGATHERM, Nowoczesne systemy grzewcze »
Firma magatherm zajmuje się wykonaniem ogrzewania elektrycznego z wykorzystaniem dynamicznych pieców akumulacyjnych . W naszej bogatej ofercie znajdziecie Państwo zaawansowane technologicznie piece akumulacyjne specjalistycznej firmy roos na, które oferujemy najdłuższą na rynku 7 letnią gwarancję, jak również najtańsze na rynku piece akumulacyjne produkcji własnej magatherm. Na szczególną uwagę zasługują niepowtarzalne w swojej formie piece akumulacyjne w obudowach ceramicznych. Ponadto wykonujemy ogrzewanie tarasów, balkonów, ogródków piwnych, kościołów. Oferujemy do ogrzewania pompy ciepła oraz promienniki elektryczne. Zajmujemy się montażem i sprzedażą rekuperatorów indywidualnych. W naszym salonie w Rybniku przy ul. Prostej 137 mamy jedną z największych ekspozycji w kraju kominków elektrycznych. Oferujemy regulatory temperatury, sterowniki i elementy inteligentnego domu firmy deltadore. Posiadamy elektryczne grzejniki drabinkowe.
Data dodania: 25 08 2024 · szczegóły wpisu »
Najnowsze wiadomości:
-
Polskie miasta szykują się na zmiany klimatu. Kluczowy jest plan
Rośnie odsetek Polaków, którzy odczuwają zmiany klimatu w codziennym życiu. Z najnowszego badania Biostat na zlecenie Multiconsult Polska wynika, że nawet 85 proc. badanych osobiście doświadcza zmian klimatu. Tymczasem polskie miasta, przygotowują się na wyzwania klimatyczne tworząc miejskie plany adaptacji do zmian klimatu (MPA). Plany te powinny stanowić zestaw konkretnych wytycznych, obejmujących poszczególne rodzaje zagrożeń klimatycznych.
Czytaj więcej » -
Technologiczny gigant bije rekord. Wartość spółki przekroczyła 4 biliony dolarów
Nvidia odnotowała w środę kapitalizację rynkową w wysokości 4 bilionów dolarów, stając się pierwszą spółką publiczną na świecie, która osiągnęła ten kamień milowy i umacniając swoją pozycję jako jednej z najbardziej preferowanych akcji na Wall Street.
Czytaj więcej » -
Czarne chmury nad rosyjską ropą. Fatalne wieści dla Kremla
Dostawy rosyjskiej ropy transportowanej drogą morską spadły do najniższego poziomu od lutego. Jednocześnie produkcja wzrosła o około 60 tys. baryłek dziennie. W tym samym czasie rafinerie zwiększyły przerób aż o 140 tys. baryłek dziennie.
Czytaj więcej » -
Tąpnięcie w Chinach. Tak źle nie było od lat
W czerwcu ceny producentów w Chinach spadły o 3, 6 proc., co stanowi największy spadek od niemal dwóch lat. Deflacja w sektorze produkcyjnym pogłębia się na skutek zaostrzającej się wojny cenowej oraz słabego popytu konsumpcyjnego.
Czytaj więcej » -
Świat patrzy na Polskę. "Robią dobrze to, co my zepsuliśmy"
Premier Donald Tusk zapowiedział, że w 2025 roku Polska awansuje na 20. miejsce w rankingu największych gospodarek świata, wyprzedzając Szwajcarię. Ten sukces nie przechodzi bez echa za granicą - również Czesi dostrzegają, że Polska staje się równorzędnym partnerem dla najbardziej rozwiniętych państw.
Czytaj więcej » -
Współpraca wojskowa Francji i Wielkiej Brytanii na horyzoncie. Będzie porozumienie nuklearne
Premier Wielkiej Brytanii Keir Starmer i prezydent Francji Emmanuel Macron podpiszą dziś w Londynie porozumienie o dwustronnej współpracy wojskowej. Jeden z punktów dotyczyć będzie "wspólnych działań w wykorzystaniu posiadanych przez oba kraje sił odstraszania nuklearnego".
Czytaj więcej » -
1800 zł co miesiąc na mieszkanie. Rząd pracuje nad zmianami
Policjanci, strażacy i funkcjonariusze straży granicznej otrzymają nowy dodatek mieszkaniowy, którego wysokość wynosi od 900 do 1800 zł miesięcznie. Wypłaty świadczenia miały ruszyć 1 lipca, jednak rząd nie zdążył przyjąć przepisów. Projektem zajmuje się już jednak Stały Komitet Rady Ministrów.
Czytaj więcej » -
Miasta potrzebują nowych rozwiązań. Wykluczenie komunikacyjne to już nie tylko domena prowincji
Tylko w ciągu ostatniej dekady, średnie ceny mieszkań w Polsce podwoiły się. Nieustannie rosnące ceny wykształciły nowy trend rozlewania się metropolii na przedmieścia, gdzie grunty są tańsze, a mieszkania bardziej dostępne. To z kolei rodzi szereg problemów, w tym komunikacyjnych. Ponad połowa badanych Polaków wskazuje problemy z transportem jako najważniejsze wyzwanie w swojej okolicy.
Czytaj więcej » -
Rafał Brzoska o kulisach deregulacji. "Nie spodziewałem się tak wielkiego poparcia"
- Wyjęliśmy deregulację z bieżącego politycznego sporu. Stała się ona jednym z nielicznych obszarów powszechnej współpracy - mówi WNP Rafał Brzoska. Dodaje, że mający realną szansę na wzmocnienie zwłaszcza małych i średnich przedsiębiorstw projekt będzie kontynuowany.
Czytaj więcej » -
Deregulacja w praktyce. Oto 13 najważniejszych osiągnięć
Ucyfrowienie wielu usług urzędniczych, uproszczenie procedur adopcyjnych, wydłużone vacatio legis dla zmian przepisów podatkowych, czy poprawa efektywności państwowej służby zdrowia - to tylko niektóre postulaty w ramach inicjatywy deregulacyjnej, których wagę podkreśla Rafał Brzoska.
Czytaj więcej » -
Ukraina coraz bliżej Starlinka. Będzie pierwszym takim krajem w Europie
Ukraiński operator telefonii komórkowej Kyivstar, należący do Grupy VEON, uzyskał zgodę organów regulacyjnych na rozpoczęcie testów usług komercyjnych połączeń z wykorzystanie systemu satelitarnego Starlink.
Czytaj więcej » -
NIK wchodzi do resortu obrony. To już kolejna taka kontrola
W resorcie obrony miała się w czwartek rozpocząć kontrola Najwyższej Izby Kontroli w sprawie zakupu samobieżnych haubic K9 w Korei Południowej. NIK poinformowała jednak WNP, że jej pracownicy odbili się od drzwi, więc ponownie zjawią się na miejscu w piątek. To kolejny południowokoreański zakup, jaki badają kontrolerzy.
Czytaj więcej » -
Trzy polskie miasta szczególnie ważne dla transformacji łańcuchów dostaw
Eksperci Accolade, czeskiej firmy inwestującej na rynku nieruchomości przemysłowych, także w Polsce, wskazali 10 europejskich miast portowych, które mogą w najbliższych latach odegrać kluczową rolę w transformacji łańcuchów dostaw, logistyki i inwestycji przemysłowych. Na liście znalazły się Szczecin i Świnoujście oraz Gdynia.
Czytaj więcej » -
EEC 2026. Jest data najważniejszego gospodarczego wydarzenia w tej części Europy
Organizatorzy Europejskiego Kongresu Gospodarczego w Katowicach rozpoczęli prace nad przyszłoroczną edycją wydarzenia. Największe spotkanie gospodarcze Europy Centralnej planowane jest między 20 a 24 kwietnia 2026 r. W pierwszej połowie lutego przyszłego roku obędzie się EEC Trends, prolog kwietniowego wydarzenia.
Czytaj więcej » -
Zmiana planów ws. mrożenia cen prądu. Grożą dodatkowe opłaty
Sejm w ustawie wiatrakowej zdecydował o przedłużeniu mrożenia cen prądu do końca roku. Nie wiadomo jednak, czy podpis pod ustawą złoży prezydent Andrzej Duda. Pojawiają się również pytania, co z osobami, które podpisały umowy z gwarancją ceny i w związku z tym zobowiązały się do uiszczania dodatkowych opłat.
Czytaj więcej » -
Przepisy są jasne. Mandat za jazdę w okularach
Na dole prawa jazdy umieszczone są specjalne oznaczenia informujące o indywidualnych ograniczeniach kierowcy - najczęściej dotyczą one problemów ze wzrokiem. Zignorowanie tych zapisów może mieć konsekwencje prawne, dlatego warto wiedzieć, co oznaczają. Nieświadomość w tym zakresie może skończyć się mandatem.
Czytaj więcej » -
Nowe rekordy na giełdzie. Kolejne tuż przed nami?
Po tym jak w środę (9 lipca) WIG20 ustanowił nowy szczyt hossy, czwartkowe (10 lipca) otwarcie notowań przynosi kontynuację wzrostów. Po przebiciu bariery 2900 pkt. analitycy wieszczą próbę ataku na kolejne okrągłe poziomy indeksu największych spółek warszawskiej giełdy.
Czytaj więcej » -
Meta zatrudniła byłego pracownika Apple. Wynagrodzenie? Ponad 200 mln dolarów
Meta zatrudniła Ruominga Panga, byłego kierownika zespołu modeli AI w Apple, oferując mu wynagrodzenie w wysokości ponad 200 mln dol. w ciągu kilku lat. Apple nie próbowało wyrównać tej oferty, ponieważ znacznie przewyższa ona wynagrodzenia liderów firmy innych niż dyrektor generalny Tim Cook.
Czytaj więcej » -
Branża kolejowa apeluje do Ursuli von der Leyen o zmiany w legislacji i finansowaniu
Szefowie CER, największej europejskiej organizacji branżowej, zaapelowali do instytucji unijnych o podjęcie pilnych działań wzmacniających rolę kolei i umożliwiających rozwój sektora kolejowego w Europie. Zdaniem kolejarzy, obecna sytuacja uniemożliwia skuteczne wykorzystywanie transportu kolejowego do osiągania strategicznych celów i ambicji Unii Europejskiej.
Czytaj więcej » -
Komisja Europejska Ursuli von der Leyen ocalona. Cena za to będzie wysoka
Europarlament odrzucił w czwartek, 10 lipca, wniosek 77 europosłów o odwołanie Komisji Europejskiej, ale zamiast wzmocniona, władza Ursuli von der Leyen wyszła z tego osłabiona. W zamian za poparcie centrolewica żąda daleko idących ustępstw w 7-letnim budżecie UE.
Czytaj więcej »