Sadowski Sp. z o.o.

Firma SADOWSKI Sp. z o.o. specjalizuje si w usugach chodniczych, klimatyzacyjnych, wentylacyjnych oraz instalacjach przemysowych w zakresie projektowania, kompletacji, montau, modernizacji, adaptacji, remontw, konserwacji i uruchomie.

Szczegóły strony www.sadowski.gd.pl:

Podlinkuj stronę www.sadowski.gd.pl:

Sadowski Sp. z o.o.

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 45 Odwiedziny msnbot 5 Odwiedziny googlebot 136

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

  • ::: www.kolektory.eu ::: :: Centrum Odnawialnych Źródeł Energii ::: »

    Centrum Odnawialnych Źródeł Energii - Kolektory słoneczne, pompy ciepła, ogniwa fotowoltaiczne, elektrownie wiatrowe

    Data dodania: 19 10 2025 · szczegóły wpisu »
  • ::: www.kolektory.eu ::: www.kolektory.z.pl ::: Centrum Odnawialnych Źródeł Energii ::: »

    www.kolektory.z.pl - Centrum Odnawialnych Źródeł Energii - Kolektory słoneczne, pompy ciepła, ogniwa fotowoltaiczne, elektrownie wiatrowe

    Data dodania: 17 10 2025 · szczegóły wpisu »
  • Heat - Ogrzewanie Klimatyzacja Wentylacja - Szczecin »

    Zajmujemy się instalowaniem ogrzewania nadmuchowego, klimatyzacji i wentylacji - Projekt, montaż, serwis

    Data dodania: 30 11 2025 · szczegóły wpisu »
  • Klimatyzacja, Ogrzewanie, Vaillant, Viessmann, De Dietrich, Bielsko, Kotły, Grzejniki, Wentylacja, śląsk, rekuperacja »

    Nasza firma specjalizuje się w handlu hurtowym artykułami elektrycznymi, armaturą instalacyjną, techniką grzewczą, wentylacyjną oraz wyposażeniem łazienek. Nasza oferta obejmuje techniki grzewcze, wentylacyjne, wyposażenie łazienek, instalacje sanitarne. Współpracujemy tylko z wiodącymi i sprawdzonymi producentami z branży instalacyjno sanitarnej.

    Data dodania: 02 03 2026 · szczegóły wpisu »
  • Nagrzewnice »

    Slet - między innymi oferujemy nagrzewnice powietrza do ogrzewania hal produkcyjnych oraz warsztatów.
    Głównym celem naszej firmy jest dostarczenie wyłącznie profesjonalnych urządzeń oraz fachowe doradztwo.
    Slet to również wieloletnie doświadczenie na rynku Polskim jak i europejskim, nasza firma powstała w 1982 roku w Będzinie i nieustannie rozwija swój obszar działania jaki i asortyment.

    Data dodania: 11 11 2025 · szczegóły wpisu »
  • Solary »

    Kolektory słoneczne, na które mówi się także solary stają się w naszym kraju z roku na rok coraz bardziej popularne i przestają być dobrem luksusowym. Do tej pory, w Polsce zamontowano około 0,5 mln m2 kolektorów słonecznych. W zeszłym roku wg danych IEO w naszym kraju sprzedano ok. 144 tys. m2 solarów. Na wzrost zainteresowania inwestowaniem w kolektory słoneczne miała na pewno uruchomiona dotacja NFOŚiGW na zakup i montaż instalacji kolektorów słonecznych.
    Energia słoneczna z racji tego, że ma charakter rozproszony i lokalny wymaga rozproszonych działań informacyjnych, edukacyjnych i marketingowych i nie powinna być promowana tylko centralnie. Jeżeli kampania ekologiczna organizowana jest szeroko w Europie czy w Polsce to jej odpowiednikiem powinna być akcja ekologiczna w każdym regionie, powiecie, gminie, a nawet na każdym osiedlu. Właśnie w tym celu uruchomiony został projekt ekologiczny „Słoneczne Dni”, w który może zaangażować się każda organizacja pozarządowa, szkoła, centrum badawcze, urząd, bank, kościół czy firma. Dołącz do naszej akcji ekologicznej!

    Data dodania: 20 05 2026 · szczegóły wpisu »
  • Dotacje na kolektory »

    Aktualne informacje na temat możliwości pozyskania dopłat do kolektorów słonecznych. Wygodny kalkulator dopłat 45%, dokumenty do pobrania.

    Data dodania: 06 06 2026 · szczegóły wpisu »
  • NAGRZEWNICE ELEKTRYCZNE MASTER »

    NAGRZEWNICE ELEKTRYCZNE MASTER - zapraszamy do sklepu internetowego www.grzejemy.pl w którym znajdziecie Państwo różne modele nagrzewnic elektrycznych, olejowych oraz gazowych w bardzo dobrych cenach.
    Posiadamy w naszej ofercie również klimatyzatory, nagrzewnice elektryczne, maty grzewcze, kurtyny powietrzne, grzejniki drabinkowe, kolektory słoneczne Watt, klimatyzatory, bojlery elektryczne, osuszacze powietrza, promienniki podczerwieni, pompy ciepła, przepływowe podgrzewacze wody, grzejniki elektryczne .

    Data dodania: 18 06 2026 · szczegóły wpisu »
  • Jak obniżyć rachunki za ciepło: Ciepło dla Trójmiasta »

    Jesteś mieszkańcem Gdyni, Gdańska, Sopotu lub okolic Trójmiasta takich jak Rumia?Na pewno ciekawią Cię, jak przedstawiają się rachunki za ciepło Twoich sąsiadów. Koszty ogrzewania da się w łatwy sposób obniżyć, wystarczy tylko trochę poczytać. Jeżeli jesteś zaciekawiony jak działa tanie ogrzewanie, zapraszamy na stronę Internetową CieplodlaTrojmiasta.pl w celu zapoznania się ze szczegółami.

    Data dodania: 06 10 2025 · szczegóły wpisu »

Najnowsze wiadomości:

  • Takiego reaktora jądrowego jeszcze nie było. Francuzi pracują nad nowym rozwiązaniem

    We Francji przygotowywany jest nowy model modułowego reaktora jądrowego  (SMR) - Archeos. Jego celem nie będzie jednak produkcja energii elektrycznej, ale ciepła przemysłowego, które ma być odbierane przez dużych odbiorców przemysłowych.

    Czytaj więcej »
  • Polska zyska "miasto technologiczne". Minister wyjaśnia plan na wielką inwestycję

    TEEMA Technology Park w Miękini pod Wrocławiem ma być czymś więcej niż kolejną fabryką. To projekt, który może włączyć Polskę w globalny łańcuch zaawansowanych technologii - od elektroniki i elektromobilności po serwery AI. - Czas przejść z gospodarki niskich kosztów pracy do gospodarki wysokich technologii - mówił podczas spotkania EEC Members Michał Jaros, wiceminister rozwoju i technologii.

    Czytaj więcej »
  • EasyJet odrzuca nową ofertę przejęcia, ale uchyla drzwi Amerykanom do rozpoczęcia dialogu

    Zarząd linii lotniczych EasyJet odrzucił czwartą, poprawioną finansowo ofertę przejęcia kontroli operacyjnej nad spółką.  Wyrażono jednak zgodę na wgląd do danych finansowych. Amerykański fundusz Castlelake zaproponował za akcję 6, 50 funta, co daję wycenę EasyJet na poziomie 5 mld funtów.

    Czytaj więcej »
  • Apple usunął ze swojego sklepu "rosyjskiego Facebooka"

    Amerykański koncern technologiczny Apple usunął ze swojego sklepu aplikację VK – najpopularniejszego rosyjskiego serwisu społecznościowego. Nie jest znana przyczyna tej decyzji. Wywołała ona jednak oburzenie rosyjskiego serwisu i moskiewskich polityków.

    Czytaj więcej »
  • Francuski koncern szuka oszczędności, planuje zwolnić dużą grupę inżynierów

    Francuski koncern motoryzacyjny Renault ogłosił I etap programu dobrowolnych odejść z pracy, który ma objąć 800 stanowisk inżynierskich. Docelowo zwolnionych może zostać nawet 2 tys. osób w biuirach technicznych i fabrykach na całym świecie.

    Czytaj więcej »
  • Jest ostateczna decyzja ws. Turowa. Głos zabrał Naczelny Sąd Administracyjny

    Ciągnąca się latami batalia o decyzję dotyczącą koncesji dla kopalni Turów właśnie się skończyła. Naczelny Sąd Administracyjny oddalił skargę kasacyjną fundacji Frank Bold, która chciała wznowienia postępowania w sprawie koncesji.

    Czytaj więcej »
  • Czterech chętnych do zaoferowania PKP Intercity pociągów dużej prędkości

    Cztery podmioty złożyły wnioski o dopuszczenie do udziału w przetargu na 20 elektrycznych zespołów trakcyjnych mogących poruszać się z prędkością 320 km/h. Rozstrzygniecie ogłoszonego przez PKP Intercity postępowania planowane jest na jesień przyszłego roku.

    Czytaj więcej »
  • Nowe wsparcie dla polskich inwestycji na Ukrainie. "Razem będziemy silniejsi i bezpieczniejsi!"

    Przedstawiciele rządu i grupy organizacji branżowych zaapelowali o wzmocnienie dialogu gospodarczego pomiędzy Polską a Ukrainą, którego - ich zdaniem - nie mogą zdominować kwestie historyczne. Tym bardziej, że pojawiają się nowe mechanizmy dla inwestycji polskich firm w Ukrainie.

    Czytaj więcej »
  • Polscy giganci energetyczni ruszają po kontrakty w Ukrainie. To dla nas ogromna szansa

    PGE, Enea, Orlen i Tauron podpisały w Gdańsku list intencyjny dotyczący udziału polskiej energetyki w odbudowie Ukrainy. To sygnał, że największe krajowe grupy chcą wspólnie zabiegać o miejsce w jednym z najważniejszych procesów inwestycyjnych najbliższych lat.

    Czytaj więcej »
  • Orlen wydobędzie ropę z trudnego złoża. Potrzebny bardzo glęboki odwiert

    Norweska spółka zależna Orlenu - Upstream Norway - wspólnie z partnerami koncesyjnymi podjęła ostateczną decyzję inwestycyjną w sprawie zagospodarowania złoża Cerisa na Morzu Północnym. Koncern pozyska z niego 8, 5 mln baryłek ekwiwalentu ropy naftowej, w tym ok. 0, 8 mld m sześc. gazu ziemnego. Początek wydobycia zaplanowano na 2027 r.

    Czytaj więcej »
  • Nowa Polska stawia na przedsiębiorców. "Biznesowi trzeba przede wszystkim nie przeszkadzać"

    Uproszczenie systemu podatkowego, stabilne prawo i ograniczenie biurokracji - to najważniejsze gospodarcze postulaty Nowej Polski. Senator Zygmunt Frankiewicz przekonuje, że przedsiębiorcy nie oczekują nowych programów wsparcia, lecz przewidywalnych zasad prowadzenia działalności.

    Czytaj więcej »
  • Grupa Kęty zwiększyła przychody i zysk netto

    Grupa Kęty w oparciu o szacunkowe dane wypracowała w II kwartale 2026 r. skonsolidowany zysk netto przypadający akcjonariuszom jednostki dominującej na poziomie 234 mln zł. W tym okresie przychody netto na poziomie skonsolidowanym wyniosły 1, 68 mld zł.

    Czytaj więcej »
  • Volkswagen oszczędza. Właśnie sprzedaje Amerykanom spółkę produkująca silniki

    Niemiecki gigant motoryzacyjny Volkswagen sprzedaje swoją spółkę zależną w USA. Za firmę  produkującą silniki amerykański kontrahent ma zapłacić 7, 4 mld euro.

    Czytaj więcej »
  • CMC chwali się wynikami: sprzedaż +23 proc., a EBITDA +79 proc. Co dalej z hutą w Zawierciu?

    Commercial Metals Company (CMC), właściciel m.in. huty w Zawierciu, podał wyniki za III kwartał roku finansowego 2026 (do 31 maja). Przychody wzrosły do 2, 483 mld dolarów, a EBITDA skoczyła do 353, 6 mln dolarów. W Europie pomogło rozliczenie uprawnień do emisji, a także wprowadzenie CBAM.

    Czytaj więcej »
  • Trzeci największy gracz na polskim rynku paliw inwestuje we własne odnawialne źródła energii

    Unimot Renewables - spółka z Grupy Unimot - zawarła umowę nabycia 100 proc. udziałów w spółce celowej Wind T11, która realizuje projekt farmy wiatrowej Gostynin o łącznej zainstalowanej mocy 34, 2 MW. Cena nabycia udziałów wynosi 51 mln zł.

    Czytaj więcej »
  • To tu pożerany jest w Polsce internet. Centra miast zostają w tyle

    Największy ruch w sieci generują nie centra miast, lecz ich obrzeża i podmiejskie miejscowości. Z raportu „Światłowód Play” wynika, że gospodarstwa w domach jednorodzinnych zużywają o połowę więcej danych niż mieszkańcy bloków. Powód? Większe rodziny, więcej ekranów, streaming, gry i coraz szybsze łącza.

    Czytaj więcej »
  • Zapotrzebowanie na to źródło energii do końca dekady wzrośnie dziesięciokrotnie

    Zajmująca się badaniami i analizami energetycznymi firma Rystad Energy spodziewa się, że światowe inwestycje w ogniwa paliwowe wzrosną dziesięciokrotnie już na koniec obecnej dekady.

    Czytaj więcej »
  • Rozstrzygnięcie tego sporu zdecyduje o odbiorze śmieci w wielu miejscach. Branża wstrzymuje oddech

    Spółka EkoPartner Recykling zarzuca władzom Lubina, że tak prowadziły postępowanie ws. odbioru odpadów komunalnych, żeby wygrała je spółka miejska. Władze miasta odpowiadają, że wszystko odbyło się zgodnie z prawem. Spór toczy się przed  Krajową Izbą Odwoławczą. Ma on znaczenie dla systemu odbioru odpadów komunalnych w wielu miejscowościach.

    Czytaj więcej »
  • Lotnisko Chopina jak Orlen i PGZ. Specjalny status i "zadania realizowane w tajemnicy"

    Spółka Polskie Porty Lotnicze trafiła właśnie na listę spółek o istotnym znaczeniu dla gospodarki państwa. W ten sposób rząd uznał, że rola największej spółki lotniskowej w Polsce - zaangażowanej w budowę Portu Polska - jest równie ważna jak Orlenu, Polskiej Grupy Zbrojeniowej czy PKO Banku Polskiego. Zmiana statusu spółki oraz rekordowe wyniki finansowe dają tej firmie potężne możliwości.

    Czytaj więcej »
  • Nowa szansa na szybkie zakończenie sporu z fiskusem, ale jest haczyk

    Ugoda podatkowa ma być nowym sposobem na szybkie kończenie sporów z fiskusem. Eksperci ostrzegają jednak, że projekt Ministerstwa Finansów daje administracji zbyt dużą przewagę: podatnik może poprosić o rozmowy, ale to urząd zdecyduje, czy i na jakich warunkach do nich dojdzie.

    Czytaj więcej »