Jak obniżyć rachunki za ciepło: Ciepło dla Trójmiasta

Jesteś mieszkańcem Gdyni, Gdańska, Sopotu lub okolic Trójmiasta takich jak Rumia?Na pewno ciekawią Cię, jak przedstawiają się rachunki za ciepło Twoich sąsiadów. Koszty ogrzewania da się w łatwy sposób obniżyć, wystarczy tylko trochę poczytać. Jeżeli jesteś zaciekawiony jak działa tanie ogrzewanie, zapraszamy na stronę Internetową CieplodlaTrojmiasta.pl w celu zapoznania się ze szczegółami.

Szczegóły strony www.cieplodlatrojmiasta.pl:

Podlinkuj stronę www.cieplodlatrojmiasta.pl:

Jak obniżyć rachunki za ciepło: Ciepło dla Trójmiasta

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 5 Odwiedziny googlebot 61

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

  • ::: www.kolektory.eu ::: :: Centrum Odnawialnych Źródeł Energii ::: »

    Centrum Odnawialnych Źródeł Energii - Kolektory słoneczne, pompy ciepła, ogniwa fotowoltaiczne, elektrownie wiatrowe

    Data dodania: 19 10 2024 · szczegóły wpisu »
  • ::: www.kolektory.eu ::: www.kolektory.z.pl ::: Centrum Odnawialnych Źródeł Energii ::: »

    www.kolektory.z.pl - Centrum Odnawialnych Źródeł Energii - Kolektory słoneczne, pompy ciepła, ogniwa fotowoltaiczne, elektrownie wiatrowe

    Data dodania: 14 10 2024 · szczegóły wpisu »
  • Grupa Area-Term - Strona główna Area-Term »

    Grupa Area-Term

    Data dodania: 08 12 2024 · szczegóły wpisu »
  • Heat - Ogrzewanie Klimatyzacja Wentylacja - Szczecin »

    Zajmujemy się instalowaniem ogrzewania nadmuchowego, klimatyzacji i wentylacji - Projekt, montaż, serwis

    Data dodania: 28 11 2024 · szczegóły wpisu »
  • Sadowski Sp. z o.o. »

    Firma SADOWSKI Sp. z o.o. specjalizuje si w usugach chodniczych, klimatyzacyjnych, wentylacyjnych oraz instalacjach przemysowych w zakresie projektowania, kompletacji, montau, modernizacji, adaptacji, remontw, konserwacji i uruchomie.

    Data dodania: 30 11 2024 · szczegóły wpisu »
  • Klimatyzacja, Ogrzewanie, Vaillant, Viessmann, De Dietrich, Bielsko, Kotły, Grzejniki, Wentylacja, śląsk, rekuperacja »

    Nasza firma specjalizuje się w handlu hurtowym artykułami elektrycznymi, armaturą instalacyjną, techniką grzewczą, wentylacyjną oraz wyposażeniem łazienek. Nasza oferta obejmuje techniki grzewcze, wentylacyjne, wyposażenie łazienek, instalacje sanitarne. Współpracujemy tylko z wiodącymi i sprawdzonymi producentami z branży instalacyjno sanitarnej.

    Data dodania: 02 03 2025 · szczegóły wpisu »
  • Nagrzewnice »

    Slet - między innymi oferujemy nagrzewnice powietrza do ogrzewania hal produkcyjnych oraz warsztatów.
    Głównym celem naszej firmy jest dostarczenie wyłącznie profesjonalnych urządzeń oraz fachowe doradztwo.
    Slet to również wieloletnie doświadczenie na rynku Polskim jak i europejskim, nasza firma powstała w 1982 roku w Będzinie i nieustannie rozwija swój obszar działania jaki i asortyment.

    Data dodania: 11 11 2024 · szczegóły wpisu »
  • Kolektor słoneczny »

    Panele fotowoltaiczne. Nazwa brzmiąca co najmniej skomplikowanie, może kojarzyć się lotami w kosmos. Owe panele fotowoltaiczne to jednak nic innego, jak baterie słoneczne służące do wykorzystywania odnawialnych źródeł energii. Zamontowanie takich baterii to tym samym znaczna oszczędność w skali roku. Pozwala znacznie zmniejszyć koszty ogrzewania i oświetlenia domu. Jest więc idealnym rozwiązaniem wykorzystywanym w domach wolno stojących. Nic jednak nie stoi na przeszkodzie, by zacząć montować je również w blokach.

    Data dodania: 04 04 2025 · szczegóły wpisu »
  • Piece co »

    Nasz zakład pracy zajmuje się produkcją najlepszej jakości kotłów grzewczych, grzejników, zasobników i innych urządzeń przeznaczonych do wodnych instalacji centralnego ogrzewania. Nasze spore obycie z tematem ogrzewania pozycskane w tej dziedzinie w połączeniu z nowoczesnymi maszynami pozwalają na coraz doskonalsze wyniki. Gwarantujemy, że nasze kotły centralnego ogrzewania zachowują wszelkie właściwości bezpieczeństwa, ochrony środowiska, a ponadto dbamy o spełnienie wszystkich wymagań klientów. W każdej chwili służymy pomocą przy wyborze odpowiedniego zestawu grzewczego. Dzięki fachowej kadrze pracowników dobór właściwego zestawu nie jest taki trudny. Serdecznie zapraszamy na naszą witrynę www w celu zapoznania się z detalami naszych kotłów.

    Data dodania: 19 04 2025 · szczegóły wpisu »
  • NAGRZEWNICE ELEKTRYCZNE MASTER »

    NAGRZEWNICE ELEKTRYCZNE MASTER - zapraszamy do sklepu internetowego www.grzejemy.pl w którym znajdziecie Państwo różne modele nagrzewnic elektrycznych, olejowych oraz gazowych w bardzo dobrych cenach.
    Posiadamy w naszej ofercie również klimatyzatory, nagrzewnice elektryczne, maty grzewcze, kurtyny powietrzne, grzejniki drabinkowe, kolektory słoneczne Watt, klimatyzatory, bojlery elektryczne, osuszacze powietrza, promienniki podczerwieni, pompy ciepła, przepływowe podgrzewacze wody, grzejniki elektryczne .

    Data dodania: 18 06 2025 · szczegóły wpisu »

Najnowsze wiadomości:

  • Obwód królewiecki żyje na beczce prochu. Brakuje tam nawet ziemniaków

    Obwód królewiecki to zamknięty – pomiędzy Polską i Litwą – region Rosji. Życie miliona mieszkańców trwa w stanie faktycznej blokady. W związku z agresją Władimira Putina na Ukrainę państwa Unii Europejskiej wprowadziły istotne ograniczenia dla tranzytu towarów i ludzi pomiędzy resztą Rosji i obwodem. O tym, jak to wygląda w praktyce, rozmawiamy z wywodzącym się obwodu, komentatorem politycznym i zarazem opozycjonistą Ilją Szumanowem. Aktualnie na emigracji.

    Czytaj więcej »
  • APS Energia blisko znaczącego zamówienia. Oferta spółki została uznana za najlepszą

    Oferta APS Energia została uznana za najkorzystniejszą w przetargu na dostawę urządzeń do wagonów spółce PKP IC Remtrak o maksymalnej wartości 38, 4 mln zł netto. - Będzie to dla nas jedno z największych zamówień pozyskanych w segmencie Trakcji & Transportu w tym roku – stwierdziła Aneta Piekarska, dyrektor sprzedaży ds. T&T w APS Energia.

    Czytaj więcej »
  • To ma być rewolucja na miarę smartfonów. Bosch ma pomysł na wykorzystanie AI

    Nowy system sztucznej inteligencji ma być rewolucją na miarę smartfonów. - Rozwój sztucznej inteligencji daje nowe możliwości, ale niepewność regulacji spowalnia rozwój technologii w UE – mówi Stefan Hartung, prezes Bosch i wskazuje, że Europa zostaje w tyle za USA i Chinami.

    Czytaj więcej »
  • "Technologie kosmiczne to maszynka do przerabiania milionów na miliardy"

    Trwająca misja z udziałem polskiego astronauty Sławosza Uznańskiego-Wiśniewskiego to nie tylko prestiż, ale także konkretna szansa rozwojowa dla dziesiątek firm. Jak mówi WNP były prezes Polskiej Agencji Kosmicznej, prof. Grzegorz Wrochna, już samo ogłoszenie naboru na eksperymenty wywołało niespodziewaną falę aktywności.

    Czytaj więcej »
  • Grupa PGE ogłosiła przetarg na system usprawniający zarządzanie majątkiem sieciowym

    W ramach grupy PGE prowadzone jest postępowanie przetargowe na dostawę i wdrożenie systemu informatycznego klasy GIS (Geographic Information System), który ma pomóc w analizie, planowaniu i zarzadzaniu infrastrukturą energetyczną PGE Dystrybucja. Za przebieg postępowania i w dalszej kolejności z wdrożenie rozwiązania odpowiedzialna jest spółka PGE Systemy- poinformowała PGE.

    Czytaj więcej »
  • Polskie wojsko musi pójść na kompromis, jeśli nie chce kłopotów dla wszystkich

    O perspektywach dla polskich firm budowlanych w kontekście odbudowy Ukrainy, aktualnych realiach prowadzenia tam biznesu, realizacji w Polsce inwestycji wojskowych i wyzwań z tym związanych rozmawiamy z Andrzejem Sterczyńskim, prezesem spółki Unibep.

    Czytaj więcej »
  • Borsuk to stracona szansa polskiego przemysłu? Konkurencja jest szybsza

    Borsuk niedawno po 10 latach doczekał się wreszcie realizacji - w marcu 2025 r. MON zakupiło 111 egzemplarzy. Przez te opóźnienia nowy polski pływający wóz bojowy może być naszym kolejnym zaprzepaszczonym hitem eksportowym. Zwłaszcza że konkurent Borsuka sprawdził się już na Ukrainie.

    Czytaj więcej »
  • "Ostatnia szansa" na powrót Izery. Szef spółki ma zapewnienia rządu

    Spółka Electromobility Poland złożyła do Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska Gospodarki Wodnej wniosek o dotację z KPO w wysokości 4, 5 mld zł na budowę fabryki samochodów elektrycznych w Jaworznie. Jak wspomniał szef spółki Tomasz Kędzierski, to "ostatnia szansa" na wskrzeszenie polskiej marki samochodów elektrycznych, czyli Izery.

    Czytaj więcej »
  • Rozbudowa Lotniska Chopina ma się zwrócić. Prezes PPL mówi nam, jak to osiągnie

    Minął „okres próbny” Łukasza Chaberskiego na stanowisku prezesa Polskich Portów Lotniczych – 3 miesiące temu zaczął pracę w PPL. Teraz staje przed przed pytaniami o rozbudowę lotniska Chopina, w tym o jej opłacalność. Z rozmowy z WNP wynika m.in., że Chaberski chce, by rozbudowa największego lotniska w Polsce była tańsza, niż zakładają to obecne plany.

    Czytaj więcej »
  • NBP kreśli czarny scenariusz dla inflacji w Polsce

    Kształtowanie się cen energii w Polsce stanowi jeden z ważniejszych czynników ryzyka bieżącej projekcji inflacji - zauważa Narodowy Bank Polski. Zwraca jednocześnie uwagę na planowane wprowadzenie nowego systemu handlu emisjami CO2, obejmującego transport drogowy i budownictwo mieszkaniowe (ETS2).

    Czytaj więcej »
  • Znakomity wynik serwisów internetowych Grupy PTWP

    Już po raz drugi w tym roku Grupa PTWP, jako wydawca portali internetowych, zajęła pierwsze miejsce w kategorii biznes, finanse, prawo w badaniu Mediapanel Gemius. - Dobre teksty, rzetelne dziennikarstwo, precyzyjne dotarcie, to charakteryzuje nasze serwisy. A za nimi stoją wierni czytelnicy, których z miesiąca na miesiąc przybywa - komentuje wyniki prezes Grupy PTWP Wojciech Kuśpik.

    Czytaj więcej »
  • Chiny nie wiedzą, co robić. Proszą o pilną pomoc

    Chiński bank centralny poprosił europejskie instytucje finansowe o poradę dotyczącą radzenia sobie ze skutkami niskich stóp procentowych. Istnieje poważne ryzyko, że druga co do wielkości gospodarka świata pogrąży się w długotrwałym okresie niskiej inflacji - podaje "Financial Times".

    Czytaj więcej »
  • Dlaczego rosyjskiej Khatangi nie pocięto na żyletki w Polsce?

    Nie dajmy sobie wmówić, że zezłomowanie jednego statku miałoby szeroko otworzyć rynek w Polsce. Recykling statków to jeden z elementów funkcjonowania przemysłu stoczniowego. Nie mam wrażenia, żeby był on kluczowy dla rozwoju tego sektora - wiceminister infrastruktury Arkadiusz Marchewka odpowiada na pytanie, dlaczego rosyjskiej Khatangi nie pocięto na żyletki w Polsce.

    Czytaj więcej »
  • Nowa propozycja ws. okrętów podwodnych dla Polski. Potrzebna będzie zgoda Niemiec?

    Program Orka, wart 10 mld zł, przyciąga największych producentów okrętów podwodnych. Włosi proponują dostawę okrętu pomostowego, Francuzi liczą na "kupony" ze współpracy strategicznej z Polską, a Niemcy proponują okręt podwodny, którego jeszcze nie mają. Nie odpuszcza też Korea Południowa.

    Czytaj więcej »
  • Oto ciemna strona górnictwa

    W latach 2020-2024 w podziemnych zakładach górniczych zaistniało 48 wypadków śmiertelnych i ciężkich, których przyczyną było nieprzestrzeganie przepisów w zakresie eksploatacji maszyn, urządzeń i instalacji technicznych lub niezgodny z dokumentacją ich stan techniczny.

    Czytaj więcej »
  • Rynek chińskich producentów samochodów elektrycznych czeka czystka

    - Tylko 15 z 129 marek, które obecnie sprzedają pojazdy elektryczne i hybrydy typu plug-in w Chinach, będzie finansowo opłacalnych do 2030 r., ponieważ intensywna konkurencja zmusza do konsolidacji, a niektóre z nich do opuszczenia rynku - przekazała amerykańska firma konsultingowa AlixPartners.

    Czytaj więcej »
  • Kolejny blackout w Europie. Premier wskazał przyczynę awarii prądu

    Północna i północno-wschodnia część Czech jest odcięta od energii elektrycznej. Stanęły pociągi.  - Sytuacja w Czechach nie wpłynęła na funkcjonowanie KSE - uspokajają Polskie Sieci Elektroenergetyczne.

    Czytaj więcej »
  • Niemcy chcą wydać 25 mld euro na nowe czołgi. To będą tysiące jednostek

    Niemcy rozważają zakup do 2500 opancerzonych pojazdów bojowych GTK Boxer i nawet 1000 czołgów bojowych Leopard 2 w ramach wspólnego europejskiego wysiłku na rzecz utworzenia nowych brygad NATO w celu odstraszania Rosji. Zamówienia mają zostać sfinalizowane w najbliższych miesiącach.

    Czytaj więcej »
  • Dobry sygnał dla PKP Cargo? Akcje skupuje nie tylko Marcin Wojewódka

    Tylko w czerwcu 2025 roku Marcin Wojewódka dokupił około 7 tysięcy akcji PKP Cargo. Bardzo wyraźne wzmożenie aktywności zakupowej ze strony wiceprzewodniczącego rady nadzorczej spółki miało miejsce tuż przed opublikowaniem planu jej restrukturyzacji.

    Czytaj więcej »
  • Rosną cyberzagrożenia dla zakładów produkcyjnych

    W nowoczesnych zakładach czujniki internetu rzeczy śledzą wszystko – od temperatury po ciśnienie, sztuczna inteligencja podejmuje decyzje o zatrzymaniu maszyn, a platformy w chmurze zarządzają pracą na całym świecie. Dlatego coraz ważniejsze jest odpowiednia ochrona przed cyberatakami.

    Czytaj więcej »