Thermico - Wentylacja, Klimatyzacja, Ogrzewanie nadmuchowe

Firma Thermico wykonuje instalacje wentylacji mechanicznej, klimatyzacji.

Szczegóły strony www.thermico.com.pl:

Podlinkuj stronę www.thermico.com.pl:

Thermico - Wentylacja, Klimatyzacja, Ogrzewanie nadmuchowe

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 61 Odwiedziny msnbot 6 Odwiedziny googlebot 229

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

Najnowsze wiadomości:

  • Prognoza pogody na 26 i 27 kwietnia


    Jak informuje IMGW przeważający obszar Europy znajduje się pod wpływem układów niskiego ciśnienia, z ośrodkami nad Danią, Wyspami Brytyjskimi oraz Niziną Wschodnio-Europejską. Polska pozostaje pod wpływem słabogradientowego obszaru podwyższonego ciśnienia, pomiędzy niżami znad zachodniej i wschodniej Europy. Z południowego zachodu napływa coraz cieplejsze powietrze polarne morskie. Ciśnienie atmosferyczne rośnie.

    Czytaj więcej »
  • USA: Mieszkańcy Greenpointu w obiektywie fotografa "Time" na nowojorskiej wystawie

    "Mieszkańcy Greenpointu" to tytuł wystawy fotograficznej Roberta Nickelsberga, eksponowanej w nowojorskim konsulacie RP. Jest owocem jego trzyletniej pracy, rozpoczętej przed wybuchem pandemii Covid-19.

    Czytaj więcej »
  • Chiny: Minister spraw zagranicznych spotkał się z sekretarzem stanu USA, omawiano kwestie obustronnych relacji

    Amerykański sekretarz stanu Antony Blinken spotkał się w piątek w Pekinie z chińskim ministrem spraw zagranicznych Wangiem Yi i podczas rozmowy wyraził nadzieję, że Chiny i USA poczynią "postęp" w obustronnych relacjach. Szef chińskiej dyplomacji wskazał na narastające nieporozumienia między obydwoma mocarstwami.

    Czytaj więcej »
  • Francja: W Cannes odbędzie się premiera filmu Jeana-Luca Godarda, stworzonego dzień przed jego śmiercią

    18-minutowy film "Scenariusze" ("Scenarios") w reżyserii Jeana-Luca Godarda będzie miał premierę na 77. festiwalu filmowym w Cannes. Dzieło powstało dzień przed jego śmiercią, 13 września 2022 r. Francuski reżyser zdecydował się na "wspomagane samobójstwo".

    Czytaj więcej »
  • Meksyk: Parlament zatwierdził kontestowaną przez opozycję i organizacje praw człowieka ustawę o amnestii

    Parlament Meksyku zatwierdził w czwartek procedowaną z inicjatywy prezydenta Andresa Manuela Lopeza Obradora ustawę o amnestii dla przestępców, którzy mogliby przekazać informacje, przydatne do rozwiązania spraw kryminalnych "ważnych dla interesu państwa".

    Czytaj więcej »
  • Rumunia: Media o szansach prezydenta Iohannisa na stanowisko szefa Komisji Europejskiej

    Prezydent Rumunii Klaus Iohannis jest wymieniany wśród kontrkandydatów Ursuli von der Leyen na stanowisko szefa KE – pisze w czwartek Politico. Chociaż obecna szefowa KE jest wciąż faworytką do ponownego objęcia tej funkcji, kończący w tym roku drugą kadencję prezydencką Iohannis został wymieniony na czwartym miejscu jako potencjalny kandydat – odnotowują rumuńskie media.

    Czytaj więcej »
  • Izrael: Wojsko czeka na decyzję rządu w sprawie ofensywy w Rafah

    Siły Obronne Izraela (IDF) są gotowe do wkroczenia do Rafah na południu Strefy Gazy i czekają na zgodę rządu - podał w czwartek portal Times of Israel, powołując się na wysokiej rangi urzędnika państwowego.

    Czytaj więcej »
  • Dania: Rząd zapowiedział zwiększenie funduszu pomocy wojskowej dla Ukrainy o 630 mln dolarów

    W tym roku Dania zwiększy finansowanie funduszu wsparcia militarnego Ukrainy o 630 mln dolarów - poinformował w czwartek duński minister obrony Troels Lund Poulsen.

    Czytaj więcej »
  • Obrona powietrzna pod egidą Niemiec może się Polsce opłacić

    Świetnie, gdyby polskiego nieba broniło 150 systemów Patriot. Mamy jednak na razie dwie baterie. Polski rząd jest jednak gotowy przystąpić do inicjatywy Europejskiej Tarczy Powietrznej. Nie wszystkim się to jednak podoba.

    Czytaj więcej »
  • W JSW nie ma miejsca na podwyżki płac. Idą ciężkie czasy

    - Najgorsze jest to, że Jastrzębska Spółka Węglowa tak szybko zmniejsza swoje nadwyżki gotówkowe. A jakiegoś ożywienia w sektorze stalowym nie widać - podkreśla w rozmowie z portalem WNP.PL Jakub Szkopek, analityk Erste Securities.

    Czytaj więcej »
  • Parlament Europejski zatwierdził Akt o przemyśle neutralnym emisyjnie

    Parlament Europejski zatwierdził w czwartek podczas sesji w Strasburgu Akt o przemyśle neutralnym emisyjnie. Nowe prawo ma wesprzeć unijną produkcję technologii niezbędnych do dekarbonizacji.

    Czytaj więcej »
  • Raport: branża wynajmu długoterminowego samochodów w Polsce wzrosła o ponad 8 proc.

    Branża wynajmu długoterminowego aut w Polsce wzrosła w pierwszym kwartale br. o 8, 3 proc. r/r- poinformował Polski Związek Wynajmu i Leasingu Pojazdów (PZWLP). Dodano, że w tym samym okresie wzrosła również sprzedaż nowych samochodów i branża wypożyczalni pojazdów.

    Czytaj więcej »
  • Resort klimatu: MAEA przedstawiła rekomendacje mające pomóc Polsce w rozwoju infrastruktury jądrowej

    Zespół ekspertów Międzynarodowej Agencji Energii Atomowej (MAEA) przedstawił rekomendacje, które mają pomóc Polsce w osiągnięciu dalszego postępu w rozwoju infrastruktury jądrowej i gotowości do budowy pierwszej elektrowni jądrowej w kraju - przekazał w czwartek resort klimatu i środowiska.

    Czytaj więcej »
  • Raport: w kolejnych 25 latach wodór stworzy rynek wart 1, 4 bln dolarów rocznie

    W kolejnych 25 latach wodór stworzy rynek wart1, 4 bln dolarów rocznie - wynika z raportu "Green hydrogen: Energizing the path to net zero" firmy Deloitte. Dzięki wykorzystaniu zielonego wodoru może powstać milion nowych miejsc pracy rocznie do 2030 r. - dodano.

    Czytaj więcej »
  • Pobici turyści pozywają Google, bo poprowadził ich przez niebezpieczną część Kapsztadu

    Turysta z USA, który został postrzelony w twarz i okradziony w Nyanga po tym, gdy Mapy Google pokierowały go przez cieszącą się złą sławą dzielnicę Kapsztadu, zapowiedział, że pozwie platformę.

    Czytaj więcej »
  • 70 lat temu zmarł Antoni Bolesław Dobrowolski – prekursor nauki o lodzie

    70 lat temu, 27 kwietnia 1954 roku, zmarł Antoni Bolesław Dobrowolski – jeden z pierwszych polskich polarników i prekursor kriologii, czyli nauki o lodzie. Jego imię nosi nieużytkowana Polska Stacja Antarktyczna – ta położona na Antarktydzie kontynentalnej.

    Czytaj więcej »
  • Włochy: 113 tys. osób zarejestrowało wizytę w Wenecji w pierwszym dniu nowych zasad

    113 tys. osób zarejestrowało wizytę w Wenecji w pierwszym dniu obowiązywania nowych zasad, zgodnie z którymi należy zgłosić swój przyjazd do historycznego centrum. Turyści, którzy nie zostają na nocleg, muszą wnieść opłatę w wysokości 5 euro. Kwotę tę zapłaciło już prawie 16 tys. osób - podały władze miasta.

    Czytaj więcej »
  • Maliszewski: straty w sadach po przymrozkach będzie można oszacować za kilka dni

    Przymrozki spowodowały poważne starty w uprawach, ale ich wielkość będzie można ocenić dopiero, gdy ponownie nastąpi ocieplenie i ruszy wegetacja - poinformował PAP prezes Związku Sadowników RP Mirosław Maliszewski. Największych uszkodzeń można się spodziewać w przypadku śliw, czereśni i wiśni.

    Czytaj więcej »
  • MKiŚ: trwają negocjacje z EBI o ponad 1 mld zł na wsparcie do zakupu elektrycznych aut ciężarowych

    Negocjujemy z Europejskim Bankiem Inwestycyjnym środki dla firm na dofinasowanie zakupu elektrycznych aut ciężarowych - poinformował dyrektor departamentu elektromobilności i gospodarki wodnej w Ministerstwie Klimatu i Środowiska Szymon Byliński. Dodał, że chodzi o ponad 1 mld zł.

    Czytaj więcej »
  • Diamentowy pył jako kontrast w rezonansie magnetycznym

    Pył diamentowy „świeci” tak jasno w obrazowaniu metodą rezonansu magnetycznego, że mógłby być alternatywą dla gadolinu, którego związki są powszechnie wykorzystywane jako środek kontrastowy w przypadku badań medycznych – informuje pismo „Advanced Materials”.

    Czytaj więcej »