Szronbis.pl ..::Chłodnictwo - klimatycacja - sprzedaż - serwis::..

Szczegóły strony www.szronbis.pl:

Podlinkuj stronę www.szronbis.pl:

Szronbis.pl ..::Chłodnictwo - klimatycacja - sprzedaż - serwis::..

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 62 Odwiedziny msnbot 7 Odwiedziny googlebot 123

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

Najnowsze wiadomości:

 • Indie: Udostępniono kod rządowej aplikacji monitorującej obywateli

  Władze Indii udostępniły kod rządowej aplikacji na smartfony, która w czasie epidemii koronawirusa monitoruje stan zdrowia i lokalizację obywateli. Krytycy rządu obawiali się, że aplikacja może naruszać prawa obywatelskie. W Indiach programu używa 114 mln osób.

  Czytaj więcej »
 • Portugalia: Premier chwali ambitny plan KE, ale ostrzega przed frustracją

  Premier Portugalii Antonio Costa pochwalił przygotowany przez KE plan odbudowy europejskiej gospodarki po kryzysie wywołanym koronawirusem. Przestrzegł jednak przed frustracją, która mogłaby się pojawić, gdyby nie udało się zrealizować tego “ambitnego” programu.

  Czytaj więcej »
 • Rosja: Liczba oficjalnie zarejestrowanych bezrobotnych wzrosła 2, 5 raza

  Do 1, 9 mln wzrosła w Rosji liczba oficjalnie zarejestrowanych bezrobotnych, podczas gdy w marcu, przed epidemią koronawirusa wynosiła 726 tysięcy. Dane te padły w środę na naradzie poświęconej rynkowi pracy, w której wziął udział prezydent Władimir Putin.

  Czytaj więcej »
 • Słowacja: Odwołany przetarg na małe transportery opancerzone

  Słowackie ministerstwo obrony anulowało w środę przetarg na dostawę ponad 400 małych, czterokołowych transporterów opancerzonych dla wojska. Wartość zamówienia oceniano na 321 mln euro. Przetarg rozpisał w 2019 r. poprzedni gabinet premiera Petera Pellegriniego.

  Czytaj więcej »
 • Śląsk może zasłynąć jako rezerwuar paliwa. I nie będzie to węgiel

  Śląsk jest najlepszym miejscem do rozwijania technologii wodorowych. Mamy tu stronę popytową i podażową, bo możemy uzyskiwać ten gaz z węgla czy gazu koksowniczego. Wytwarzany z nich wodór jest przy tym bardzo atrakcyjny cenowo – mówi Daniel Ozon, wiceprezes Stowarzyszenia Polski Wodór. Jego zdaniem za kilka lat nawet połowa autobusów na Śląsku może jeździć na wodorze!

  Czytaj więcej »
 • Francja: 66 nowych zgonów związanych z koronawirusem

  66 osób zakażonych koronawirusem zmarło w ciągu ostatniej doby we Francji - poinformowało w środę francuskie ministerstwo zdrowia. To siódmy dzień z rzędu, gdy liczba ofiar śmiertelnych nie przekroczyła 100.

  Czytaj więcej »
 • Dodatkowe 6 mld euro dla polskich regionów węglowych

  Polska z zadowoleniem przyjmuje fakt, że transformacja energetyczna została wskazana jako jeden z głównych filarów strategii ożywienia gospodarki UE po COVID-19 – podkreślił minister klimatu Michał Kurtyka.

  Czytaj więcej »
 • Węgry: Prawie 3 lata więzienia dla rumuńskiego przemytnika ludzi

  Na 2 lata i 10 miesięcy więzienia skazał w środę sąd w mieście Tatabanya na północy Węgier rumuńskiego przemytnika ludzi, w którego samochodzie znaleziono 10 syryjskich migrantów – poinformował sąd komitatu Komarom-Esztergom.

  Czytaj więcej »
 • Niemcy: Międzynarodowe Targi Książki we Frankfurcie odbędą się pomimo pandemii koronawirusa

  Międzynarodowe Targi Książki we Frankfurcie, zaplanowane na październik, odbędą się w niezmienionym terminie, pomimo pandemii koronawirusa. Decyzję w tej sprawie podjęła w środę rada nadzorcza targów.

  Czytaj więcej »
 • W.Brytania: aby osiągnąć porozumienie, UE musi zmienić podejście do negocjacji

  UE musi zmienić swoje podejście, jeśli ma zostać przełamany impas w rozmowach o przyszłych relacjach z Wielką Brytanią i jeśli osiągnięte ma zostać porozumienie, oświadczyli w środę główny brytyjski negocjator David Frost i minister Michael Gove.

  Czytaj więcej »
 • Czechy: Premier: KE chce wesprzeć gospodarkę powodując zbyt duże zadłużenie

  Premier Czech Andrej Babisz uznał w środę, że KE chcąc wesprzeć UE w kryzysie spowodowanym koronawirusem, zaproponowała budżet, który zakłada zbyt wysokie zadłużenie. Zapowiedział starania o skierowanie funduszy do słabszych gospodarek i młodszych państw unijnych.

  Czytaj więcej »
 • Indonezja: Wzmożone wojskowe i policyjne kontrole podczas odmrażania gospodarki

  Przygotowując się do stopniowego odmrażania gospodarki, rząd Indonezji zwiększa liczbę kontroli oraz rozlokowuje w całym kraju wojsko i policję. Obecność mundurowych ma pomóc w zapanowaniu nad ciągle rosnącą liczbą zakażeń koronawirusem.

  Czytaj więcej »
 • USA: Start rakiety Falcon 9 nie odbędzie się w środę, powodem pogoda (aktualizacja)

  Z powodu niesprzyjającej pogody start amerykańskiej rakiety Falcon 9 nie odbędzie się w środę. Kolejną próbę zaplanowano na sobotę. Rakieta ma wynieść na orbitę kapsułę Dragon z dwoma amerykańskimi astronautami.

  Czytaj więcej »
 • PIIT: apel o przeciwdziałanie niszczeniu masztów telekomunikacyjnych i walkę z dezinformacją

  Polska Izba Informatyki i Telekomunikacji apeluje o stanowcze ściganie przestępców niszczących maszty telekomunikacyjne i szerzących dezinformację. PIIT podkreśla, że brak zdecydowanej reakcji doprowadzi do tragedii. Zwraca też uwagę na narastanie fali fake newsów w dobie epidemii.

  Czytaj więcej »
 • USA: Start rakiety Falcon 9 nie odbędzie się w środę

  Z powodu niesprzyjającej pogody start amerykańskiej rakiety Falcon 9 nie odbędzie się w środę z powodu niesprzyjającej pogody. Najbliższy możliwy termin na ponowny start to sobota. Rakieta ma wynieść na orbitę kapsułę Dragon z dwoma amerykańskimi astronautami.

  Czytaj więcej »
 • MRiRW: pierwsza transakcja sprzedaży pszenicy w ramach fixingu

  Na Rynku Towarów Rolno-Spożywczych prowadzonym przez Towarową Giełdę Energii w środę doszło do pierwszej transakcji w ramach fixingu. Sprzedano 500 ton pszenicy klasy B po cenie 831 zł za tonę - poinformował resort rolnictwa.

  Czytaj więcej »
 • WHO tworzy fundację, aby zwiększyć finansowanie walki z koronawirusem

  Światowa Organizacja Zdrowia (WHO) ogłosiła w środę utworzenie fundacji mającej na celu pozyskiwanie funduszy prywatnych i wpłat obywateli z całego świata, w czasie gdy USA, główny donator organizacji, grozi obniżeniem środków na zarządzanie pandemią Covid-19.

  Czytaj więcej »
 • Magazyny Segro w Poznaniu mogą zostać rozbudowane

  Segro Logistics Park Poznań, Komorniki powiększył się o prawie siedem hektarów nowych terenów. Dzięki temu będzie możliwość rozbudowy obiektu do ponad 210 tys. m2 powierzchni magazynowo-produkcyjnej.

  Czytaj więcej »
 • Portugalia: Sąd skazał państwo ws. osunięcia klifu, który zabił 5 plażowiczów

  Sąd w Loule skazał w środę państwo portugalskie na wypłatę ponad 1 mln euro odszkodowań za zaniedbania, które doprowadziły w 2009 r. do osunięcia się klifu w kurorcie Albufeira, na południu. W rezultacie zdarzenia na plaży Maria Luisa zginęło pięciu plażowiczów.

  Czytaj więcej »
 • Proces ekstradycyjny wiceprezes Huawei odbędzie się w Kanadzie

  Proces ekstradycyjny wiceprezes Huawei Meng Wanzhou może być prowadzony w Kanadzie, zarzuty stawiane przez USA dotyczą czynów uznawanych za przestępstwo także w naszym kraju – orzekła w środę w Vancouver sędzia Heather Holmes.

  Czytaj więcej »