Szronbis.pl ..::Chłodnictwo - klimatycacja - sprzedaż - serwis::..

Szczegóły strony www.szronbis.pl:

Podlinkuj stronę www.szronbis.pl:

Szronbis.pl ..::Chłodnictwo - klimatycacja - sprzedaż - serwis::..

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 62 Odwiedziny msnbot 7 Odwiedziny googlebot 119

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

Najnowsze wiadomości:

 • Panattoni ruszyło z budową kolejnego centrum dystrybucji

  Rozpoczęła się budowa Panattoni Park Sosnowiec II o planowanej powierzchni blisko 80 tys. m kw. Pierwsza część inwestycji zostanie oddana jesienią tego roku.

  Czytaj więcej »
 • Włochy zyskują potężnego partnera. Donald Trump się nie ucieszy

  W obecności premiera Włoch Giuseppe Contego i prezydenta Chin Xi Jinpinga w Rzymie podpisano 23 marca memorandum o przystąpieniu Włoch do chińskiej Inicjatywy Pasa i Szlaku, przewidującej intensyfikację współpracy gospodarczej i kulturalnej z resztą świata.

  Czytaj więcej »
 • Polski start-up chce unowocześnić... chińskie miasta

  Stajemy przed problemem poradzenia sobie z powszechnym zjawiskiem smogu świetlnego. Tu zahaczamy o ideę smart city, która może wbrew pierwotnym gromkim zapowiedziom na razie nie za bardzo udała się w realizacji, ale właśnie w przypadku oświetlenia ma szansę na drugie życie - ocenia w rozmowie WNP.PL Igor Wojnicki, wiceprezes ds. technologii polskiego start-upu Gradis, który planuje właśnie intensywną zagraniczną ekspansję.

  Czytaj więcej »
 • Dell wskazał technologiczny obszar, w którym polskie firmy mają problem

  W Polsce małe i średnie firmy wciąż w niewielkim stopniu adaptują rozwiązania bazujące na nowych technologiach, mają też niski poziom wiedzy dotyczącej cyfrowej transformacji - ocenił dyrektor Dell Technologies Polska Dariusz Piotrowski.

  Czytaj więcej »
 • Wzrosła liczba ofiar wybuchu w zakładach chemicznych

  Do 64 wzrosła liczba ofiar śmiertelnych wybuchu w zakładach chemicznych w prowincji Jiangsu na wschodzie Chin - poinformowały 23 marca czasu lokalnego miejscowe władze. W szpitalach przebywa 617 osób, z których 21 jest w stanie krytycznym.

  Czytaj więcej »
 • Wiceprezes PFR: pracodawców stać na dodatkowe wydatki na emerytury

  Polskich pracodawców stać na to, żeby dopłacić do rachunków pracowniczych PPK - stwierdził wiceprezes Polskiego Funduszu Rozwoju Bartosz Marczuk. Podkreślił, że podczas konsultacji ustawy o Pracowniczych Planach Kapitałowych firmy nie sygnalizowały gremialnie, że będą miały z tym problem.

  Czytaj więcej »
 • Pożar autobusu turystycznego na autostradzie. Jest wiele ofiar

  26 osób zginęło, a kolejnych 30 zostało rannych w pożarze autobusu turystycznego na południu Chin - poinformowały 22 marca wieczorem lokalne władze. Stan pięciu rannych jest krytyczny.

  Czytaj więcej »
 • Ta kopalnia świetnie sobie radzi, choć wielu wcześniej postawiło na niej krzyżyk

  Wydajność w kopalni Sośnica należącej do Polskiej Grupy Górniczej (PGG) w roku 2017 przekroczyła 950 ton na pracownika. W 2018 roku wydajność na jednego zatrudnionego w Sośnicy kształtowała się na zbliżonym poziomie. Obecnie to jedna z lepiej radzących sobie kopalń PGG. A jeszcze niedawno, w 2015 roku, kiedy ówczesna Kompania Węglowa (poprzedniczka Polskiej Grupy Górniczej), walczyła o przetrwanie, Sośnica odnotowywała najgorsze wyniki w Kompanii. I wydawała się pewniakiem do likwidacji.

  Czytaj więcej »
 • Po tych słowach branża wpadła w panikę. Przedwcześnie

  Wprowadzone przez Stany Zjednoczone cła na importowaną stal były jednym z najważniejszych czynników wpływających na globalny rynek. Decyzja wymierzona w Chiny uderzyła w niemal wszystkich partnerów handlowych USA, a ci nie pozostali dłużni.

  Czytaj więcej »
 • 100 mln zł dla firm inwestujących w gospodarkę ściekową poza granicami kraju

  Firmy - które chcą zainwestować w budowę, rozbudowę czy modernizację oczyszczalni ścieków i zbiorczych systemów kanalizacji sanitarnej poza granicami Polski - będą mogły otrzymać pożyczki z Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej. Budżet to 100 mln zł.

  Czytaj więcej »
 • Remak z kontraktem na 44 mln zł

  Zarząd Rermak poinformował 22 marca o podpisaniu umowy z Elektrociepłownią Stalowa Wola. Wartość umowy wynosi 44, 5 mln zł netto.

  Czytaj więcej »
 • Kolejna firma motoryzacyjna inwestuje w sporty elektroniczne

  Japońska firma motoryzacyjna Nissan ogłosiła współpracę z organizacjami e-sportowymi FaZe Clan i OpTic Gaming. Wcześniej w marcu niemiecki koncern BMW został sponsorem Cloud9 - podał serwis The Esports Observer (TEO).

  Czytaj więcej »
 • Rząd pokaże politykę energetyczną państwa do roku 2040 na Europejskim Kongresie Gospodarczym

  W piątek 22 marca w Katowicach zebrała się Rada Europejskiego Kongresu Gospodarczego.  – Bardzo prawdopodobne, że w trakcie Kongresu zaprezentujemy (...) politykę energetyczną państwa do roku 2040 – zapowiedział obecny na posiedzeniu w Katowicach Grzegorz Tobiszowski, sekretarz stanu, pełnomocnik rządu ds. restrukturyzacji górnictwa węgla kamiennego w Ministerstwie Energii.

  Czytaj więcej »
 • Bank Handlowy ze znacznie wyższym zyskiem

  W 2018 roku grupa kapitałowa Banku Handlowego zarobiła na czysto 638 mln zł, o 19, 3 proc. więcej niż rok wcześniej – wynika z raportu rocznego banku. Skonsolidowany zysk brutto za 2018 rok wyniósł 828, 7 mln zł i był wyższy o 121, 6 mln zł (czyli o 17, 2 proc.) w porównaniu do poprzedniego roku

  Czytaj więcej »
 • Trump cofnął dodatkowe sankcje dotyczące Korei Północnej

  Prezydent Donald Trump oświadczył, że polecił cofnąć ogłoszone ostatnio nowe sankcje dotyczące Korei Północnej. Sankcje te zarządziło ministerstwo finansów USA.

  Czytaj więcej »
 • Może nie dojść do głosowania nad umową ws. brexitu

  Brytyjska premier Theresa May napisała w liście do posłów, że w razie braku ich poparcia może zrezygnować z ponownego głosowania nad projektem umowy wyjścia z UE, otwierając drogę do bezumownego opuszczenia Wspólnoty lub długiego opóźnienia brexitu.

  Czytaj więcej »
 • Dobra końcówka roku Unimotu

  Unimot poinformował w piątek o szacunkowych wynikach finansowych za czwarty kwartał. Zysk EBITDA (zysk przed odliczeniem odsetek, podatków, i amortyzacją) wyniósł w tym czasie 6, 7 mln zł.  W skali całego roku ów zysk  wyniósł 13, 8 mln zł - znacznie mniej niż rok wcześniej (38, 4 mln zł) ale - jak podkreśla spółka - o prawie 15 proc. lepiej niż zakładano.

  Czytaj więcej »
 • General Motors stworzy 400 nowych miejsc pracy

  Największy amerykański koncern motoryzacyjny General Motors zapowiada inwestycję 300 mln dolarów w fabrykę pojazdów elektrycznych i autonomicznych Orion w podmiejskim obszarze Detroit i stworzenie tam 400 nowych miejsc pracy - podała w piątek agencja Bloomberga.

  Czytaj więcej »
 • Szczyt UE za pogłębianiem jednolitego rynku. Polska zadowolona

  Szefowie państw i rządów UE opowiedzieli się w Brukseli za dalszym pogłębianiem jednolitego rynku, ze szczególnym naciskiem na rozwój usług. Polska jest zadowolona i liczy na to, że będzie to wskazówka dla przyszłej Komisji Europejskiej.

  Czytaj więcej »
 • Panattoni ruszył z budową kolejnego centrum dystrybucji

  Rozpoczęła się budowa Panattoni Park Sosnowiec II o planowanej powierzchni blisko 80 tys. m kw. Pierwsza część inwestycji zostanie oddana jesienią tego roku.

  Czytaj więcej »